Прищі здатні зіпсувати життя дівчатам та юнакам, здатні призвести до заниження самооцінки, здатні відштовхувати людей, позбавити привабливості. Питанням про те, як позбавитися від прищів, задаються абсолютно всі, хто страждає від подібної напасті. Якщо дотримуватися правил, які описані нижче, протягом хоча б півроку, то ви зможете подолати ці ненависні крапочки. ;D

Як позбутися прищів

Видаліть старі

Для видалення старих прищів і чистки шкіри обличчя, звичайно, краще скористатися послугами косметолога. Але якщо грошей на це вам шкода, то можете видалити і самостійно. Позбудьтеся вже дозрілих прищів з білою голівкою. Робити це необхідно виключно з чистими руками. А місце, де був прищ необхідно припекти спиртом.

Використовуйте косметичні засоби

Умивайтеся два рази на день. Для цього можете використовувати мило чи спеціалізовані засоби. Купуйте засіб для догляду за обличчям, їх зараз продається величезна кількість. Тільки підберіть правильний під ваш тип шкіри.

Правильно харчуйтеся

Жирна їжа згубно позначається на шкірі обличчя. Крім того, скоротіть вживання солодкого, воно може викликати алергічні реакції.

Правильно умивайтеся

Дерматологи рекомендують вмиватися водою, в якій розведено зовсім небагато лимонного соку. Крім того, вранці корисно протирати обличчя кубиком льоду, загорнутим у серветку.

Позбутися прищів

Пам’ятайте про гігієну і здоровий спосіб життя

Не чіпайте обличчя брудними руками, особливо після поїздки в громадському транспорті. Здоровий спосіб життя здатний поліпшити здоров’я вашої шкіри, відмовтеся від нікотину та алкоголю або хоча б скоротіть їх споживання. Прогулянки на повітрі або загоряння на пляжі здатні зменшити ризик появи прищів. А прокинувшись, випивайте склянку води натщесерце, це допоможе вивести з організму шлаки. *THUMBS UP*

Використовуйте маски і солі

Не обов’язково купувати маски в магазині. Можна просто прикладати на обличчя порізані кружальцями помідори чи огірки і тримати протягом 10 хвилин. Якщо ви часто відвідуєте сауну або лазню, користуйтеся очисними солями, вони проводять загальне оздоровлення шкіри.

Коментарів

1
  • Femil

    15.02.2012 16:25

    А кофе (или зеленый чай) вместо стакана воды утром не подойдут? Да и вообще не очень ясно, как именно вода на голодный желудок способствует выведению шлаков…

Залишити коментар

*

Вгору