Оригінальні прикраси можна зробити зі старих сумок, шкіряних або зі шкірозамінника. 😉 Сучасний шкірозамінник дуже м’який і легко піддається обробці. З нього можна шити маленькі деталі, драпірувати, переплітати, не складно вивертати виріб.

Браслети зі старої сумки

Браслети зроблені зі старої сумки. Сумка куплена на розпродажі. Автор браслетів по максимуму використав всі готові елементи – декоративні смужки, ручки, накладки. Завдяки цьому процес виготовлення браслетів займає мінімум часу і нескладний у виконанні.

Браслети зі старої сумки - 1 Браслети зі старої сумки - 2 Браслети зі старої сумки - 3

Для першого браслета потрібно підготувати три види квітів. Для першого – вирізати коло, прошити по краю і стягнути. У центр отриманої квітки прикріпити дерев’яну намистину. ;D Для другої квітки вирізати шість маленьких півкіл, прошити їх, вивернути і присборити їх на квітку. У центр такої квітки також потрібна намистина. Для троянди вирізати смужку, загорнути третю частину всередину і скрутити. Край троянди закріпити ниткою. Всі деталі пришити до підготовленої смужки і прикріпити застібку.

Браслети зі старої сумки - 4 Браслети зі старої сумки - 5 Браслети зі старої сумки - 6

Із сумки вирізати смужку, скласти її навпіл і прострочити по центру. Нижню нитку потягнути, щоб присборити заготовку. По лінії зборки пришити декоративну смужку, обробити краї і прикріпити застібку.

Браслети зі старої сумки - 7 Браслети зі старої сумки - 8 Браслети зі старої сумки - 9
Браслети зі старої сумки - 10 Браслети зі старої сумки - 11 Браслети зі старої сумки - 12

Третій браслет у формі косички. *OK* З готових декоративних смуг, які прикрашають сумку, сплести косичку. Краї закріпити і пришити застібку.

Браслети зі старої сумки - 13 Браслети зі старої сумки - 14 Браслети зі старої сумки - 15
Залишити коментар

*

Вгору