Жіночий журнал JIJOUR

Оригінальні прикраси можна зробити зі старих сумок, шкіряних або зі шкірозамінника. ;) Сучасний шкірозамінник дуже м'який і легко піддається обробці. З нього можна шити маленькі деталі, драпірувати, переплітати, не складно вивертати виріб.

Браслети зі старої сумки

Браслети зроблені зі старої сумки. Сумка куплена на розпродажі. Автор браслетів по максимуму використав всі готові елементи - декоративні смужки, ручки, накладки. Завдяки цьому процес виготовлення браслетів займає мінімум часу і нескладний у виконанні.

Браслети зі старої сумки - 1Браслети зі старої сумки - 2Браслети зі старої сумки - 3

Для першого браслета потрібно підготувати три види квітів. Для першого - вирізати коло, прошити по краю і стягнути. У центр отриманої квітки прикріпити дерев'яну намистину. ;D Для другої квітки вирізати шість маленьких півкіл, прошити їх, вивернути і присборити їх на квітку. У центр такої квітки також потрібна намистина. Для троянди вирізати смужку, загорнути третю частину всередину і скрутити. Край троянди закріпити ниткою. Всі деталі пришити до підготовленої смужки і прикріпити застібку.

Браслети зі старої сумки - 4Браслети зі старої сумки - 5Браслети зі старої сумки - 6

Із сумки вирізати смужку, скласти її навпіл і прострочити по центру. Нижню нитку потягнути, щоб присборити заготовку. По лінії зборки пришити декоративну смужку, обробити краї і прикріпити застібку.

Браслети зі старої сумки - 7Браслети зі старої сумки - 8Браслети зі старої сумки - 9
Браслети зі старої сумки - 10Браслети зі старої сумки - 11Браслети зі старої сумки - 12

Третій браслет у формі косички. *OK* З готових декоративних смуг, які прикрашають сумку, сплести косичку. Краї закріпити і пришити застібку.

Браслети зі старої сумки - 13Браслети зі старої сумки - 14Браслети зі старої сумки - 15
Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору