Жіночий журнал JIJOUR

Кожен день нас відвідує одна й та сама думка, як можна провести вихідні і чим зайнятися? Весь тиждень люди чекають вихідних тільки для того, щоб знову працювати, або просто пролежати пару днів на дивані перед телевізором або просидіти біля комп'ютера. Але ж життя проходить дуже швидко, невже потім ніхто не пошкодує про безглуздо витрачений час? Про те, що приділив мало часу своїй родині і дітям? Адже існує маса цікавих занять, які з задоволенням підтримають всі члени сім'ї.

Чим можна зайнятися на вихідних

Замість лежання на дивані, можна зібрати всю родину і прогулятися в парк. Наприклад, влітку можна влаштувати футбольний матч, а взимку - конкурс на найкращого сніговика або просто пограти в сніжки. Літо - прекрасна пора для спільних велосипедних прогулянок, зима - для лиж і ковзанів. Провести вихідні з користю можна на пікніку. І не важливо, яка пора року за вікном. Взимку теж можна влаштовувати пікніки! Замість холодного квасу захопити термоси з чаєм, одягнутися тепліше - і на пікнік! Свіже повітря корисне як влітку, так і взимку.

Коли за вікном погана погода, цікаве заняття можна знайти і вдома. І зовсім не обов'язково сидіти весь день перед телевізором. Можна присвятити час, наприклад, розвитку художніх здібностей. І для цього зовсім не треба бути художником або мати великий талант. Необхідно тільки бажання бути з рідними, створювати щось разом.

У будь-якому місті, незалежно від того, велике воно чи зовсім маленьке, обов'язково існують місця, які хочеться відвідати всією сім'єю. І навіть якщо старші члени родини бували там неодноразово, то дітям все-одно буде цікаво побачити красивий фонтан або пам'ятник, невелике озеро або річку, дізнатися якусь нову історію їхнього міста. Такими подорожами дітям можна прищепити любов до міста, до того місця, де вони народилися і ростуть.

Коли в будинку є фотоапарат, вважайте що заняття на вихідні знайдено! Можна влаштувати цікаву фотосесію. Трохи фантазії - і ось уже маленька дівчинка перетворилася на принцесу. а хлопчик - в мушкетера або пірата. Необов'язково всі знімки робити вдома, можна вийти на природу, знайти красиві фони для зйомки. А якщо завести ще й спеціальний альбом, в який розміщувати всі фотографії ось таких *вихідних* зйомок, то через кілька років можна буде всім разом переглянути знімки і згадати, як і де була зроблена та чи інша фотографія.

Заняття для вихіднихОбов'язково на вихідних слід сходити в гості до батьків, до друзів. Адже все частіше спілкування людей зводиться до кількох фраз, сказаних по телефону або скайпу. А таке спілкування дуже сильно спотворює сімейні цінності, дружбу, більш того, це поганий приклад для дітей. Вони повинні знати, що ніщо в житті не може замінити живого спілкування з батьками, з друзями, з бабусями і дідусями. Не варто відмахуватися від рідних і близьких тому, що нібито немає часу, робота, турботи і т.д. Пам'ятайте, особисте спілкування дуже зближує людей і до того ж приносить величезне задоволення.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору