Чоловіки Риби вельми привабливі. Їх багатий внутрішній світ підкорює жіночі серця з першої секунди знайомства. Але варто пам'ятати, що з таким партнером мало хто сумісний. Чоловік цього знаку дуже ніжний і замріяний. Він наділений надзвичайно багатою уявою і проникливістю. Спокійний і чарівний чоловік Риби утворює вкрай міцний духовний зв'язок зі своєю коханою. Стосунки з таким партнером завжди дуже яскраві і романтичні. Він буде засипати кохану подарунками і приємними дрібницями, вигадувати оригінальне проведення часу та веселі заходи. Якщо у вашому житті були стосунки з чоловіком цього знаку, то ви точно ніколи їх не забудете.

Чоловік Риби

Завдяки своїй чутливості чоловік Риби в ліжку просто дарує незабутнє задоволення. Він не налаштований на кінцевий результат. Для нього головне душевне єднання під час заняття любов'ю. Риби не терпить грубості. Це стосується як спілкування, так і інтимного життя і навіть роботи.

На першому місці у чоловіка Риби це робити те, що приносить задоволення. Основний зміст їх життя це допомога людям. Саме тому Риби, Хлопець Риби часто обирають професію міліціонера, медика чи рятувальника. Також завдяки своїй витонченій натурі можуть реалізуватися у більш гламурних професіях, таких як: стиліст, іміджмейкер, парфумер, масажист. До грошей у чоловіка цього знаку не надто серйозне ставлення. Він може підлаштовуватися під будь-яке фінансове становище. Самою вражаючою рисою Риби це вміння створювати затишок і достаток без особливих грошових вкладень. Все завдяки романтичності і багатій уяві. Коли в сім'ї Риби з'являються діти, то він постарається створити для них безпечний, казковий світ. Зазвичай це дуже опікаючі татусі. Вони, швидше за все, не будуть випускати дітей з зони комфорту аж до їх повної самостійності. Це може погано позначитися на їх адаптації до життєвих проблем.

Чоловік Риби менш амбітний, ніж інші знаки, тому задовольняється малим. Якщо він має нормальну роботу, будинок і сім'ю, то, швидше за все, так і буде плавати у своєму маленькому затишному світі, ніколи не виходячи за рамки і не ризикуючи. Одним з головних недоліків чоловіка Риби це його сліпе співчуття. Часто люди використовують його і грають на почутті жалю. Результатом такого ставлення може стати затяжна депресія у чоловіків цього знака через розчарування.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору