Чому чай необхідно вживати в гарячому вигляді? Наприклад, американці в позаминулому столітті ввели моду на холодний чай. У південних штатах більшу частину року дуже волого і жарко, тому гарячий чай пити якось незручно. Але ось англійці п’ють гарячий чай, ще й з додаванням молока зовсім не через те, що за вікном холодно.

Чому чай треба пити гарячим

Чай, який просто напханий натуральним кофеїном і поживними сполуками, служить чудовою альтернативою безалкогольним напоям, солодким сокам і каві. При цьому всьому холодний чай флавоноїди руйнує, а вони мають антиоксидантні властивості. Тому, чим швидше людина вип’є свій чай в гарячому вигляді, тим більше в його організм потрапить антиоксидантів, які зміцнюють кістки, знижують ризик серцевих і судинних захворювань, деякий видів раку і підтримують імунну систему.

Вченими доведено, що люди, які випивають по одній і більше чашок в день гарячого чорного чаю, знижували собі ризик серцевих нападів на сорок чотири відсотки. Гарячий чай допомагає знизити рівень холестерину і тиск, що допомагає знизити ризик виникнення діабету.

ЗеЧай треба пити гарячимлений чай в гарячому вигляді попереджає виникнення такого захворювання, як остеопороз. У кістковій тканині рівень мінеральної щільності підтримують антиоксиданти. Остеопороз з’являється, коли відбувається деформація в кістках, і їх захисний щит починає обзаводитися *дірками*. Тому, якщо у людини дуже ослаблені кістки, йому просто необхідно регулярно пити гарячий зелений чай. У дуже гарячому стані зелений чай може значно підвищувати опірність раку, особливо раку шкіри і товстої кишки. Підтверджує цей факт вдала боротьба з лейкемією, правда на ранніх стадіях захворювання.

Температура чаю – це, звичайно, справа погоди і смаку. Але смакові рецептори людини сприймають краще саме гарячий чай, посилаючи в мозок сигнали. Мозок інтерпретує ці сигнали як ароматний, солодкий і приємний смак. Завдяки цьому у людей підвищується настрій, втім як і від солодощів, які привносять частинку радості в похмурий день.

Звичайно, якщо необхідно пити цілющі чаї, зроблені на основі різних трав, то не варто їх пити у вигляді окропу, обпалюючи рот. Краще розбавити свій відвар необхідною кількістю холодної кип’яченої води, щоб можна було його випити швидше. Нехай це не принесе великого задоволення, зате здоров’ю від такого способу буде тільки краще.

Залишити коментар

*

Вгору