​​​​Гречка не містить глютен і багата поживними речовинами – білком, клітковиною, вітамінами й мінералами. Тож не дивно, що її вживання дає певні плюси для здоров’я. Розповідаємо, чому у вашому раціоні однозначно має бути ця крупа.

Чому корисно регулярно їсти гречку

Чому корисно регулярно їсти гречку: 4 вагомі причини

1. Покращує функції серця

Гречка містить корисні для серця поживні речовини: конкретно – магній, мідь, клітковину. Магній відіграє важливу роль у регулюванні скорочення м’язів. Зокрема, він допомагає клітинам серцевого м’яза розслабитися, протидіючи кальцію, який стимулює скорочення. З іншого боку, мідь допомагає регулювати частоту серцевих скорочень та знижує кров’яний тиск.

2. Покращує травлення

Гречка містить нерозчинну клітковину – той тип клітковини, яку організм не може перетравити. Замість цього він притягує воду до випорожнення, що в результаті забезпечує профілактику запору.

3. Допомагає контролювати вагу

Гречка низькокалорійна, до того ж багата клітковиною і білком. Ця потужна комбінація допомагає приборкати апетит, довше зберігаючи ситість. Крім того, подібна комбінація ефективно допомагає регулювати рівень цукру в крові. Його коливання провокують сильний голод і невгамовний апетит.

4. Допомагає в лікуванні діабету

Гречка може принести велику користь людям з діабетом, оскільки є насиченим джерелом складних вуглеводів, які довше перетравлюються організмом. Таке повільне перетравлювання вуглеводів дозволяє довше зберігати стабільний рівень цукру в крові.

Залишити коментар

*

Вгору