Питання – Чому не збуваються мрії? – задає собі, напевно, кожна людина. І здається, що робиш для здійснення все – прагнеш, мрієш і працюєш, а результату як не було, так і немає. З часом людина починає розчаровуватися і перестає мріяти. А така проста фраза, як *мрії збуваються*, починає дратувати все більше. Так чому ж не збуваються мрії? Може, проблема в самій людині, або ж на те вони і мрії, що повинні ними і залишатися?

Чому не збуваються мрії

Мрії не збуваються найчастіше по трьом основним причинам:

1. Мрія – неправильна. Часом людина хоче того, що їй зовсім не потрібно. І доля робить їй ласку, не даючи людині того, чого вона так сильно хоче. Але люди не звикли довіряти, не звикли вірити, що це на краще, тому вперто продовжують хотіти неможливого.

Більш того, іноді мрія може бути просто нав’язана людині кимось, а вона насправді в глибині душі зовсім цього не хоче, або мрія зовсім і не мрія, а звичайне бажання, яке людина видає за мрію.

2. Повна бездіяльність в очікуванні здійснення мрії. Люди мріють про щось, але чомусь при цьому вони впевнені, що їхня мрія повинна збутися сама по собі. Тому, вони не докладають абсолютно ніяких зусиль для того, щоб мрія все ж здійснилася, і замість того, щоб починати працювати в цьому напрямку, сидять і чекають дива. Але ж без зусиль самої людини мрії збутися не судилося. Необхідно почати хоча б повільно рухатися до цієї мрії, або хоча б почати візуалізувати.

3. Нездатність помітити можливості. Досить часто доля підносить людям можливості, які чомусь не помічаються або ігноруються. Наприклад, людина дуже давно і абсолютно безуспішно намагається знайти роботу в банківській сфері. І тут їй пропонують місце фінансиста в меблевому бізнесі. Само собою, людина відмовляється від такої пропозиції, а коли трохи пізніше дізнається, скільки там заробляються прості вантажники, не кажучи вже про фінансистів, її починає це цікавити. Але, на жаль, можливість вже втрачена.

Ще один приклад. Людина довгий час мріє про автомобіль. Вона знає точно, яку саме модель хоче і якого кольору повинен бути автомобіль-мрія. Але час минає, а його мрія так мрією і залишається. А причиною цього може бути, наприклад, її відмова від запропонованої підробітку, яка здалася їй важкою, або ж припала на довгоочікувані вихідні. Але ж за деякі підробітки можна заробити набагато більше місячної зарплати.

Чому мрії не збуваються

Тому, мріючи, людям слід не забувати дивитися уважно на світ, не впускати надані можливості, які життя дарує людям із завидною постійністю.

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору