Зайва вага – це одна з найболючіших тем нашого часу. Більшість людей постійно стежать за своєю вагою і дуже переживають через парочку зайвих кіло. Здавалося б, що зараз існує маса дієт і додаткових коштів, для знищення ненависного жиру, але як доводить практика і статистика, не все так просто.

Чому так складно схуднути?

Так чому ж так важко схуднути? Іноді виснажлююча себе дієтою людина не підозрює про якесь захворювання, яке порушує її обмін речовин. Також часто бувають якісь гормональні збої, або ж генетика підносить неприємний подарунок у вигляді схильності до повноти.

Але основною причиною складності боротьби із зайвою вагою є банальна неграмотність худіючої людини. Фанатично налаштована людина хапається і за різного роду дієти, і за таблетки, і за тренування, і як правило все робить неправильно. Згодом результату вона не отримує, тому впаде в глибоку депресію, яку знову ж заїдає. Ось таке порочне коло виходить, якщо не володіти достатньою кількістю інформації. Вихід з ситуації, що склалася дуже простий. Потрібно звернутися до фахівця!

Чому складно схуднутиПрофесіонал в області дієтології призначить вам для початку всі необхідні обстеження та аналізи. Це покаже, з яким видом ожиріння вам потрібно боротися, а також допоможе виключити непотрібні дієти і фізичні навантаження. Виходячи з результатів обстеження, ви зможете підібрати для себе оптимальний набір продуктів, який буде працювати на вас. Деякі люди не здогадуються, що можна худнути і не бути вічно голодним. Є велика кількість продуктів, які змушують ваш жир перероблятися в енергію.

Але, щоб процес пройшов швидше, а дієта не залишила після себе в’яле, з обвислою шкірою тіло, потрібно підключати спорт. Повірте, в поодинці ви ніколи не будете тренуватися, так як належить. Вам потрібен особистий тренер. Він, отримавши від вашого дієтолога всі потрібні рекомендації, складе для вас необхідний комплекс вправ і, перебуваючи поруч з вами, проконтролює правильне їх виконання. Звичайно, спочатку буде важко. Але коли з’явитися перший результат, ви почнете займатися набагато старанніше.

Ну і, звичайно ж, найголовніше в боротьбі за ідеальне тіло – це позитивний настрій. Без хорошої мотивації ви швидко закине і дієту і тренування. Поставте собі конкретну мету і вперто йдіть до неї. Головне вірити і все обов’язково вийде!

Залишити коментар

*

Вгору