Меблі, декоровані своїми руками, набувають нового життя, які можуть ще послужити довго і заощадити сімейний бюджет.  *YES* Робочий куточок, що складається з тумби, відра для сміття і рамки для фотографій, можна реставрувати в техніці декупаж.

Декупаж тумби

Техніка декупаж або просто обклеювання папером, але не зовсім звичайним папером. Перш цей папір потрібно пофарбувати, щоб він придбав вигляд як на другій фотографії. Відтінки для фарбування паперу підбираємо на свій смак.

Декупаж

Що потрібно для декупажу тумби?

Для роботи готуємо фарбу-спрей (акрил), простий обгортковий папір, лак матовий, клей (ПВА, для декупажу, шпалерний), кисть, ножиці, сантиметрову стрічку, олівець, лінійку. У тумби відкручуємо ручки, дверцята, виймаємо ящики. Миємо все водою з додаванням миючого засобу і залишаємо сушити. *OK*

Що потрібно для декупажу тумби?

Покрокова інструкція декупажу тумби

  • А. Вирізуємо папір за розміром більше ділянки, до якого плануємо клеїти. Жмакаємо її, щоб вийшов м’ячик. Потім акуратно розгортаємо, але не до кінця, зберігаючи нерівності.
  • В. Наносимо фарбу на папір акрил-спреєм під кутом, щоб фарба залишилася з одного боку горбика. Пофарбований папір залишаємо сохнути на годин дванадцять.
  • С. Покриваємо клеєм ділянку тумби, до якого плануємо приклеїти папір. На малюнку показаний лак-спрей.
  • D. Приклеюємо папір і розгладжуємо його, щоб не було великих повітряних бульбашок.

Покрокова інструкція декупажу тумби

Відкладаємо тумбу, щоб папір висох. Приступаємо до декупажу сміттєвого відра і фоторамки у такому ж порядку. Роботу покриваємо матовим лаком, наносимо не менше трьох шарів. Активно експлуатовані поверхні деякі майстри лакують 8-10 разів. ;D

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору