Демі Ловато і Уілмер Вальдеррама відвідали вовків Демі Ловато і Уілмер Вальдеррама розширили свою вовчу зграю в буквальному сенсі.

Зірка популярного телесеріалу «Від заходу до світанку», вирішив відсвяткувати свій 36-й День народження, поїздкою до вовчого святилища, яке знаходитися в долині Люцерни, штат Каліфорнія. Ця подія дуже збентежила Демі Ловато, і вона вирішила докладно фіксувати ці дикі пригоди в фотозвіті.

«Провели день у вовчому святилищі. Це було неймовірно! Я закохалася в вовків і хотіла б Демі Ловато і Уілмер Вальдеррама більше часу проводити з цими красивими, духовними істотами»,- написала Демі, після відвідування волонтерської організації, яка на даний момент піклується про 11 вовків. Цей візит відбувся всього через місяць, як пара втратила свого улюбленця-добермана Спауна.

Медісон Де Ла Гарза Ловато опублікувала декілька фотографій себе і Вальдеррами, поруч з «красивими іклами».

Також з ними була і сестра Демі –Медісон Де Ла Гарза. Вона брала активну участь у святкуванні Дня народження Уілмера, і навіть не побоялася сама наблизитися до небезпечних тварин. Як потім виявилося, вовки були досить дружелюбними і з задоволенням позували на камеру.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору