Демі Ловато змінила имідж Демі Ловато відкрито заявила, що більше не соромиться свого тіла. Вона пройшла складний шлях, щоб нарешті носити те, що їй хочеться.

Демі говорить, що ми більше не побачимо її в неосяжних костюмах. Тепер вона сексуальна та небезпечна. Ловато, довго прагнула до того, щоб перестати соромитися власного відображення у дзеркалі.

«Раніше, на всіх моїх виступах я прикривала кожен відкритий сантиметр. Мені було не комфортно, і хотілося сховати свої недоліки під одягом. А тепер, годі говорити про якийсь харчовий розлад. Я довго працювала для того, щоб отримати форми, яких не буду соромитися »,- сказала Ловато. Демі Ловато

Варто згадати, що зміни у Демі були досить різкими. І коли влітку, вона почала носити відверті сексуальні вбрання, деякі люди припустили, що настільки швидкий результат звичайною дієтою не отримати. Тоді на співачку посипалися звинувачення в харчових розладах.

Але, насправді, Ловато досить старанно працювала над собою, щоб отримати такі зміни. І крім позбавлення від зайвих кілограмів, Демі змінила імідж. Тому багатьох такі метаморфози наштовхнули на думку про захворювання. Але, як каже сама Демі Ловато: «Інвестування в себе виплачує дивіденди».

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору