як не набрати вагу після дієтиНизькокалорійна дієта є швидким способом схуднути, тому що якщо немає калорій то і зайвій вазі немає звідки взятися. Але найскладніше починається після припинення дієти. Адже швидка втрата ваги показує, що після дієти вага може так само стрімко повернуться.

Якщо ви не добивалися результату тільки для якогось періоду і хочете зберегти набуті форми, то доведеться сильно постаратися. Ось кілька корисних порад, щоб зберегти позитивні результати дієти:

 

  1. Уникайте продуктів-окислювачів або тих що містять кислоту. Не варто захоплюватися спеціями. Віддавайте перевагу овочам, особливо зеленим, їх можна їсти в необмеженій кількості і міксам зі свіжих фруктів.
  2. Не варто захоплюватися соками. Краще вживати цільні продукти. Це буде стимулювати ваш метаболізм.
  3. Вихід з дієти повинен бути за термінами пропорційним. Наприклад, якщо ви обмежували себе в їжі 2 тижні, то і повернення до нормального харчування теж повинен тривати 2 тижні. Цей час вам знадобитися, щоб привести травлення в норму.
  4. Навіть не думайте заохочувати свої результати чимось смачненьким і абсолютно не корисним. Це блискавично поверне все скинуте і навіть трішки більше.
  5. Якщо у вас немає проблем зі здоров'ям, то варто вживати в їжу продукти з високим вмістом білка. До них відносяться яйця, риба, біле м'ясо і т.п.
  6. Щоб розігнати метаболізм вам потрібно буде їсти часто і потрошки. Якщо ви привчите себе їсти по 5-6 разів на день, то потім можна буде себе побалувати чимось калорійним не боячись, що воно десь відкладеться.
  7. Без спорту, або хоча б невеликих фізичних навантажень, будь-яка боротьба з вагою буде просто нестерпною, так як вага буде втрачатися дуже повільно, а набиратися дуже швидко. Виберіть щось не сильно виснажливе. Часових прогулянок швидким кроком буде достатньо. Ну, або ж займіться плаванням.
  8. Візьміть у звичку пити не менше 1-1,5 літра чистої дистильованої води в день. Це допоможе вашому організму швидше виводити токсини, розвантажить печінку і допоможе підтримувати здоровий стан шкіри.
  9. На замітку вуглеводи можна вживати тільки в першій половині дня. Так вони підуть на вироблення енергії. Після обіду вуглеводи підуть туди, де їм зовсім не місце.

як зберегти вагу

А найголовніший показник це ваше самопочуття. Жодне з перерахованих вище правил не повинні викликати у вас дискомфорт. Якщо з чим-небудь вам дуже важко миритися, то не варто мучити себе.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору