Як набрати вагу?Дами з пишними формами, ймовірно, здивуються, і, можливо, навіть обурено фиркнуть у відповідь на це питання, проявляючи абсолютне нерозуміння в даному прагненні. І справді, в наш час, коли більшість молодих дівчат намагається орієнтуватися і бути схожим на дистрофічно худих моделей з подіуму (на щастя, ця мода вже пішла), питання про те, як набрати вагу, звучить вкрай дивно. Але все-таки проблема ця існує, і вона не так уже й рідко зустрічається. Перш, ніж що-небудь радити, хочемо звернути Вашу увагу на причини втрати ваги. Задумайтесь гарненько над тим  чи не пов’язано це з проблемами зі здоров’ям. Чи була худоба Вашим вічним супутником? Або Ви почали втрачати вагу останнім часом, поки вона не стала критичною? Визначте свою ідеальний вагу. Сьогодні в жіночому журналі JIJOUR ми обговоримо худорлявість, не пов’язану з проблемами зі здоров’ям, і про те, як за допомогою правильного харчування скорегувати свою вагу.

І ось, що можна порадити для збільшення ваги:

  • Порадити для збільшення вагиПочнемо, мабуть, з сніданку. Він повинен бути щільним. Як варіант підійдуть бутерброди і різні каші. Якщо це і так для Вас звичне харчування, постарайтеся додати до нього який-небудь калорійний елемент – це може бути авокадо, сир для бутерброда або мед і горіхи для каші. Вживайте також зерновий хліб. Для нашої мети він буде досить доречним.
  • Збільшіть кількість прийомів їжі за день до 5-6 разів.
  • Введіть у свій раціон продукти, що містять повільні вуглеводи. До таких продуктів відносяться, наприклад, рис, хліб, макарони.
  • Можна готувати для себе протеїнові коктейлі. Пити їх слід через півтори-дві години після основного прийому їжі. Ось непоганий рецепт одного з них. Змішайте банан, 1 ст.л. арахісового масла і 1 стакан молока.
  • Під час приготування різних каш замініть воду молоком.
  • За 15 хвилин до прийому їжі можна випити склянку фруктового соку. У ході досліджень було встановлено, що такий прийом допомагає відмінно стимулювати апетит.
  • Постарайтеся збільшити порцію основного харчування. Збільшуйте її поступово.
  • Вживайте також білкову їжу. До неї належать: морепродукти, м’ясо, горіхи тощо.
  • Для збільшення ваги варто пити більше рідини. І нехай це буде не тільки мінеральна вода, але і соки, чай з молоком або просто молоко.
  • Ні в якому разі не забувайте про спорт (у цьому пункті великі жінки єхидно посміхнуться – хоч десь худишкам доведеться попітніти 😉 ). Так, доведеться. А причина в тому, що ми адже з Вами не хочемо отримати в результаті харчування в’ялий жир, куди краще збільшити саме м’язову масу. А для цього неодмінно будуть потрібні фізичні навантаження. І тут зовсім не підійдуть такі заняття, як: аеробіка, танці, басейн. Найбільш підходящим стане відвідування тренажерного залу. Силові вправи – ось те, що допоможе нам наблизитися до мети.

Спорт для збільшення ваги

А взагалі, головне – це гарне здоров’я. І якщо Ви прекрасно відчуваєте себе у своїй вазі (незалежно від того, яка вона) – тоді єдиною порадою для Вас буде – полюбіть себе! І тоді все в житті налагодиться 🙂

Залишити коментар

*

Вгору