Скільки потрібно пити води? Скільки потрібно пити води?Дане питання почало хвилювати мене, коли я набрала пару кілограмів, і довелося себе трохи обмежити в їжі. Під час дієти потрібно було випивати по 3 літри очищеної води. Для мене, звиклої пити тільки чотири чашки кави в день, це було непереборною проблемою. Але треба так треба. Доводилося змушувати себе пити просту воду. Перші дні було жахливо важко. Мені не подобався ні смак води, ні внутрішні відчуття після її вживання. Щоразу це були тортури, і я ставилася до неї як до ліків, які просто потрібно змусити себе випити. Але, коли пройшов перший тиждень, я почала помічати що колір шкіри покращився, пропали запалення, зменшилася капілярна сітка. Після другого тижня пропала тяжкість в шлунку, пішла біль у боці після швидкої ходьби, сон став більш глибоким, а біль під час місячних стала менше проявлятися і турбувати. Я перестала швидко втомлюватися. Коли пройшов третій тиждень, я помітила, що пити воду мені подобатися і це стало доброю звичкою.

Виходячи з усього вищесказаного, я задумалася – чому ж вода так важлива для нашого здоров’я? Ще зі шкільної програми нам відомо, що на 1/3 ми складаємося з води. І, для нормальної роботи організму, нам потрібно постійно підтримувати водний баланс. Але коли нам не хочеться пити – ми не п’ємо. А виявляється, спрага це вже серйозна ступінь зневоднення. Довелося засісти за наукові сайти. Яке ж було моє здивування, що дана тема настільки серйозна і про неї є стільки інформації! Але однозначної відповіді, скільки ж конкретно води потрібно вживати, я так і не знайшла. Одні пишуть, що півтора літра, інші наукові дослідження доводять, що від двох до трьох.

Вода - це наше життя

Так кому ж вірити? Адже від занадто великої кількості води можуть початися набряки або перевантаження нирок. Варто враховувати індивідуальні особливості організму, спосіб життя, проблеми зі здоров’ям. Хорошим рішенням була б консультація з фахівцем. Виходячи зі свого досвіду три літри мені все-таки забагато. Думаю, оптимальним рішенням буде від літра до двох, включаючи чаї, соки та молоко. Але простої води має бути близько 75% від усієї кількості рідин. А ще думаю було б добре завжди мати перед собою пляшку з водою. В такому випадку вона буде постійно потрапляти на очі і ви рефлекторно будете пити.

Як би там не було вода – це наше життя. З цього, вибирайте воду хорошої якості або очищайте своїми силами і пийте на здоров’я!

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору