Що таке зайва вага? Всі люди за своєю суттю самокритичні. І кожен раз підходячи до дзеркала ми намагаємося вишукати якісь недоліки. Найбільш хворим місцем, особливо у жінок, є вага. Кількість незадоволених своїми формами постійно і стрімко зростає. Але, може варто перестати злитися на своє відображення, а задуматися про можливі причини такого стану речей?

Що таке зайва вага?

Що таке зайва вага?

Буває що людина занадто самокритична і навіть при гарному зовнішньому вигляді вона все одно незадоволена собою. Тоді треба шукати проблему в своєму внутрішньому стані. Невдалі відносини, проблеми на роботі, напружені стосунки з рідними – все це породжує невпевненість у собі. Психологічну напругу породжує багато комплексів. Зайва вагаМожливо, варто навіть звернутися до фахівця. Але якщо ви трохи розслабилися і стан фігури вас не влаштовує, то варто зрозуміти дійсно це зайва вага або ж непропорційність фігури? Останнє вирішується посиленими тренуваннями в тренажерному залі на конкретну групу м’язів. Якщо ви новачок в даній справі – найкраще починати під наглядом досвідчених тренерів. Вони підберуть для вас комплексну програму вправ. Ну або якщо вже зовсім не вистачає часу і завзятості можна підібрати вдалий одяг. А от якщо вага все таки перейшла норму, тоді потрібно бити тривогу. Спочатку вирушайте до лікаря, здайте аналізи. Є ймовірність, що організм стрімко почав збирати запас у зв’язку з якимись порушеннями. Як тільки усунете проблему, запас перестане бути потрібним і вага сама потихеньку піде.

От якщо зі здоров’ям все добре, то варто сісти на дієту. У наш час їх є величезна кількість,, але при виборі потрібно враховувати свої особливості організму (алергії, непереносимості деяких продуктів). Якщо проблема з вагою незначна і справа в парочці зайвих кілограмів, можна просто злегка скоротити кількість вживання жирів і вуглеводів або влаштувати розвантажувальні дні. Але наскільки б серйозною не була проблема – без фізичних навантажень нічого не вийде. Вирушайте в парк. Почніть з швидких піших прогулянок або відразу переходьте на біг підтюпцем. Тиждень щоденних тренувань буде достатньо, щоб ви побачили результат. Якщо біг це не ваше – підійде і велосипед, ролики, плавання, теніс, ну або просто тренажерний зал.

Головне – це бажання і прагнення стати краще, а час і кошти завжди знайдуться. Удачі в боротьбі із зайвою вагою!

Залишити коментар

*

Вгору