Періодично романтичні відносини розбудовуються не тільки через втручання інших людей, зради, обманів або інших неприємних подій, а й з-за алергічної реакції вашого організму на організм вашої коханої людини. Вельми підвищена чутливість до певних речовин організму може перетворити на справжнє пекло навіть абсолютно невинний поцілунок у щічку, а не те що інтимно-сексуальна близькість. *SCRATCH*

Алергія на любов

Алергія на любов буває:

  • алергія на слину
  • алергія на сперму

Експерти поспішають заспокоїти тих людей, хто страждає від алергічної реакції, оскільки в принципі такі алергічні реакції зустрічаються досить рідко і вже сьогодні дуже рідко заважають любові. Незважаючи на те, що алергічна реакція – це досить розповсюджене явище, тому що рівень чутливості кожної людини може бути абсолютно різним і у багатьох людей є тільки абсолютно легка реакція на алерген.

Алергія на поцілунки

Алергія на слинуПоцілунки для деяких людей елементарно можуть стати неприємним приводом для вельми серйозної алергічної реакції. Певні алергени, які містяться в слині або на губах коханої людини, можуть затримуватися в організмі алергіка досить довгий час, навіть якщо алергік почистить зуби або прийме інші запобіжні заходи, стверджують вчені з Американського коледжу імунології, астми і алергії. Варто зізнатися, що алергія на поцілунок – досить рідкісна реакція, але дані випадки постійно відбуваються.

«У певної кількості людей імунна система дуже бурхливо реагує навіть на саму мінімальну кількість алергенів. Невеликі частинки їжі в слині або на губах коханої людини можуть викликати серйозні проблеми. Однак, не тільки сексуально-пристрасний поцілунок, але і невинний поцілунок в щоку *KISSED* або чоло здатні спровокувати алергічну реакцію », – стверджують експерти.

Як правило алергія проявляється у вигляді невеликого набрякання горла, губ, появи кашлю, сверблячки і висипу. У досить чутливих людей алергічна реакція може спостерігатися, якщо навіть кохана людина їла їжу, яка викликає алергію, за пару годин до поцілунку.

Алергія на секс

Однак не тільки поцілунки можуть викликати алергічні проблеми у дуже чутливих людей. Сексуальні контакти також становлять певну небезпеку для тих людей, у кого лубриканти, сперміциди і латексні презервативи можуть викликати алергічну реакцію.

Хоча не тільки лубриканти, сперміциди і латексні презервативи здатні викликати алергію, навіть сперма може спровокувати небажану алергічну реакцію у певних людей. Насіннєва рідина містить у собі чужорідний білок для жіночого організму, і чисто теоретично на нього запросто може виникнути алергія. Алергічна реакція на сперму проявляється подразненням слизової оболонки піхви, сверблячкою, почервонінням, набряком, і безпосередньо пов’язана вона з незахищеним сексуально-статевим актом.

Алергія на спермуПричому може бути на еякулят одного сексуального партнера алергічна реакція, а з іншим сексуальним партнером виявиться цілковита сумісність.

Коли мова йде про алергію на сперму, фахівці радять скористатися імунотерапією або антигістамінними препаратами в досить легких випадках. ;D Варто також використовувати для сексу презервативи, але тільки в тому випадку, якщо у вас немає алергічної реакції ще й на латекс.

Залишити коментар

*

Вгору