Види поцілунківПоцілунок – це саме еротичне, сексуальне і інтимне, що може бути між двома людьми. ;D Хороший, правильний поцілунок може спонукати людину до отримання оргазму. Є люди яким не подобаються поцілунки, але для основної маси поцілунок грає найважливішу роль в любові та їхніх взаєминах. Особисто, мені дуже подобаються поцілунки і я не уявляю свого життя без цих маленьких радощів. Зовсім недавно я дізнався, що видів поцілунків просто безмірна кількість, от і вирішив поділитися цією інформацією з вами. Я відібрав найцікавіші, і на мій погляд, найсексуальніші і еротичні поцілунки. Читайте, запам’ятовуйте, а найголовніше даруєте поцілунки своїй коханій людині. *IN LOVE*

Основні види поцілунків

Поцілунок у вушко

Це дуже ніжний і збудливий поцілунок, так як у багатьох жінок і чоловіків вуха – ерогенна зона. Для цього треба повільно наблизиться до вуха. Під час наближення можна злегка подихати на вухо і язичком злегка пограйте з ним, а після цього ніжно потягти своїми губами мочку вуха і легенько посмоктати. Найголовніше при такому поцілунку, уникати гучних звуків, так як вуха дуже чутливі.

Поцілунок в очі

Це дуже інтимний поцілунок. Для цього візьміть голову свого коханого (коханої) в руки і ніжно потягніть її до себе. Почніть ласкаво цілувати в губи, поступово переміщаючись губами все вище і вище, і нарешті, коли коханий (кохана) прикриє очі від задоволення, ніжно поцілуйте його (її) у прикриті очі.

Французький поцілунок

Цей поцілунок виконується за участю язика, коли один цілющий (або обидва) торкається своїм язиком рота, губ або язика іншого. Дивним є той факт, що деякі французи називають це поцілунок «англійським поцілунком». Не знаю чому, але це один з моїх улюблених поцілунків. *THUMBS UP*

Поцілунок з льодом

Для цього цікавого поцілунку вам знадобиться невеликий шматочок льоду. Покладіть його в рот і починайте цілувати кохану (коханого), при цьому передаючи шматочок льоду один одному язиком, поки лід повністю не розтане. Є ще одна варіація такого поцілунку – вам треба цілувати не губи партнерки (партнера), а його оголене тіло. Ви викличете бурю емоцій і збудження у партнерки (партнера), якщо поцілунок з льодом буде спрямований на її (його) геніталії.

Поцілунок пальчиків

Коли ви лежите з коханим (коханою) поруч у ліжку. Ніжно візьміть в рот його (її) пальчик і акуратно посмокчіть. Такий вид поцілунку дуже приємний, еротичний і збудливий, так як в пальцях дуже багато нервових закінчень. Це поцілунок буде подвійно збудливим, якщо ви їм скористаєтеся під час заняття любов’ю.

«Фруктовий поцілунок»

Візьміть в рот невеликий шматочок фрукта, кращий всього підійде клубничка, виноградинка, шматочок ананаса або манго. Коли будете цілувати кохану (коханого) трохи надкусіть м’якоть, щоб вона пустила сік.

Японський поцілунок

Цей вид поцілунку мені здався досить кумедним, в принципі як і самі японці. *ROFL* Цей поцілунок ще називають поцілунком «соромливих людей», тому що під час цього поцілунку чоловік і жінка повинні стояти на не зовсім близькій відстані один від одного і, переконавшись, що за ними ніхто не спостерігає, швидко нахиляються вперед і легко торкаються губ один одного, після чого відразу ж піднімаються і знову перевіряють, чи не спостерігав хто за ними.

Вакуумний поцілунок

Це досить цікавий вид поцілунку, про який я раніше не чув. Він виконується шляхом втягування в себе губ коханої (коханого). Такий поцілунок може бути як міцним так і зовсім легким, найголовніше, як закінчується цей поцілунок. У багатьох вакуумний поцілунок закінчується гучним звуком – це відбувається, якщо один з партнерів при закінченні поцілунку різко відпускає губи іншого, а правильніше – повільно послаблювати поцілунок. У такому випадку партнер не зазнає неприємних відчуттів і вакуумний поцілунок не стане джерелом тортури.

Поцілунок «метелик» («батерфляй»)

Дуже оригінальний вид поцілунку. Поцілунок «метелик» виконується наступним чином: один з партнерів, швидко кліпаючи, ніжно і легко торкається віями до щоки або шиї, або до інших ерогенних містечка на тілі вашої коханої людини. *IN LOVE* Багато хто знаходить такий вид поцілунку дуже еротичним.

Контрастний поцілунок

Спочатку легко і ніжно тільки губами, ледь торкаючись, довго цілуйте свою кохану (коханого), а потім раптово перейдіть до жагучому французького поцілунку. Такий несподіваний поворот подій в поцілунки зазвичай викликає бурю емоцій і знаходить своє продовження вже в ліжку.

Поцілунок ескімосів

Ще один кумедний вид поцілунку. При цьому поцілунку чоловік і жінка труться один об одного носами або притискаються своїми носиками до обличчя один одного. Вважається що такий вид поцілунку у ескімосів з’явився через те, що вони вважають дуже еротичним дихання партнера.

Поцілунок «щипок»

Це дуже ніжний вид поцілунку, при якому партнери лише злегка торкаються губ один одного і зовсім трохи захоплюють своїми губами губи коханої людини. O:-) Через безліч рецепторів і нервових закінчень, розташованих на ніжній шкірі губ, такий виду поцілунку є дуже збудливим.

Багато людей говорять, що поцілунок як секс – повинен бути різноманітним. Тому, щоб вам не набридли ні поцілунки ні секс, пробуйте на ділі застосовувати різні їх види. Удосконалюйтеся у техніці виконання поцілунків і тоді ви станете найкращим (кращою) коханцем (коханкою).

Залишити коментар

*

Вгору