Любов. Що таке любов?
Що таке любов? *IN LOVE* Цим питанням рано чи пізно, задається кожна людина. Над визначенням поняття кохання вже багато вчених та філософів б’ються не одне століття. Одні кажуть, що це почуття дароване нам Богом, інші, що це хімічні процеси в мозку людини, але як одне так і інше ще не доведено і відповідь на це вічне питання так і залишається відкритим.

Я теж вирішив спробувати проаналізувати це питання і провести своє дослідження визначення любові. Любов – це почуття, яке властиве людині, почуття глибокої, самовідданої прихильності до іншої людини або об’єкту. Думаю, всі погодяться з цим твердженням.

Любов – це магічна сила почуттів

Раз любов, це почуття, виходить, що для появи любові до чогось або когось, потрібна інформація про цей об’єкт любові, але інформація теж повинна надійти через органи чуття, тому що все що нас оточує, ми сприймаємо через органи чуття. Адже, якщо ти не побачиш або не почуєш, або не доторкнешся до об’єкта, то ти не дізнаєшся про нього і не зможеш полюбити. Тому, я вважаю, що кохання приходить через відчуття, а народжується воно вже в нашому мозку, так як саме там ми обробляємо інформацію від органів чуття, будуємо різноманітні любовні зв’язки, ланцюжки та фантазії на підставі отриманої інформації.

Кохання. Що таке кохання?Але як і чому одних людей або предмети ми любимо, а інші ні? *SCRATCH* Напевно на це питання відповідь не скоро з’явиться. Можливо, в якійсь мірі це випадковий процес або результат якихось хімічних реакцій у нашому організмі, а може це якась небачена сила вибудовує певним чином у нас в голові ці любовні зв’язки, а може …

У будь-якому випадку, любов – це те почуття, яке змушує нас сміятися, радіти, насолоджуватися життям. Любов змушує нас писати вірші і присвячувати пісні нашим коханим, малювати з них картини і навіть знімати про них кіно. Особисто я, без любові не уявляю свого життя, тому що коли кохаєш, у тебе є мета в житті, є для кого жити і для кого творити.

А який же справжній прояв любові? *DONT_KNOW* Я думаю, що прояв любові – це

 • вміння прийняти кохану людину такою, якою вона є;
 • вміння віддавати і не брати;
 • здатність розуміти і прощати;
 • вміння ставитися до коханої людини, при цьому без управління ним і без використання його для своїх бажань;
 • здатність жертвувати заради коханого всім, у тому числі навіть собою, якщо буде потрібно;
 • бажання зробити свою кохану людину щасливою;
 • коли одна людина не може бути щасливою, без щастя іншої людини;
 • безкорисливе захоплення тим, що кохана людина поруч;
 • найбільша сила і вона ж найбільша слабкість …

А що для вас кохання? Що для вас означає любов?

Коментарів

2
 • nazar

  07.08.2012 14:44

  Зробили з любові культ. В якому брехні більше ніж правди. Скоро легше буде повірити в існування драконів ніж любові.

 • оксана

  14.08.2012 12:53

  любов це коли ти просинаєся разом з коханим O:-)

Залишити коментар

*

Вгору