Ні для кого не секрет, що чоловіки люблять жінок з красивими великими грудьми. Що ж робити, якщо груди не відповідають вашим уявленням про красу або ви не задоволені їх розміром.

Для збільшення грудей шляху є два шляхи:

 • під ніж
 • регулярні виконання комплексу вправ

Комплекс вправ для збільшення грудей

Є ще варіант це збільшити бюст за допомогою бюстгальтерів і одягу, але це помилковий шлях, так як вам все одно доведеться з часом роздягнутися, а це може здорово розчарувати партнера. Пластична хірургія, звичайно доречна, але в разі, якщо по іншому ніяк не можна, а от поки ви молоді і здорові, варто не лінуватися і віддати перевагу нехитрому комплексу вправ.

Вправи з еспандером

Якщо немає еспандера, то замініть щільною гумкою.

 1. Витягнете руки перед собою і повільно розведіть їх в сторони до повного розтягування. У такому стані порахуйте до 15-20, а потім поверніться в початкове положення. Вправу робимо 10 разів.
 2. Підняти руки вгору і повільно опустити в сторони до рівня плечей, розтягуючи резинку. Вправу повторюємо 10 раз.
 3. Для виконання вправи потрібна гумка. Беремо обидва її кінця в ліву руку, петлю одягаємо на великий палець лівої руки.
 4. Встановлюємо руки на рівні плечей і натягуємо руку з кінцями гумки подібно тятиві. Вправу робимо по 10 разів в кожну сторону.

Комплекс вправ для збільшення грудей з еспандером

Вправи на напругу

 1. Відводимо лікті назад і вгору при цьому плечі не рухаються. Повторюємо 10 разів.
 2. Піднімаємо руки вгору, округляючи, з’єднуємо пальці. З цього положення робимо серію нахилів вперед і назад. Повторюємо 10 разів.
 3. Стаємо обличчям до стільця, беремося лівою рукою за спинку стільця і піднімаємося на носки. Робимо серію нахилів назад з піднятою правою рукою. Потім міняємо руки. Повторюємо 10 разів з кожною рукою.
 4. Виконуємо східний уклін. Руки перед грудьми щільно стиснуті в перебігу 5-7 секунд, потім перед обличчям, а потім над головою. Повторюємо 10 разів.

Вправи з гантелями

 1. Лягаємо на довгу лаву спиною і витягуємо руки з гантелями вперед. На вдиху руки розводимо в сторони, на видиху повертаємося назад. Повторюємо 10 разів.
 2. Лягаємо на довгу лаву спиною і гантелі перед собою. Повільно на вдиху опускаємо руки за голову. При виконанні вправи злегка прогинається хребет. З видихом повертаємо руки в положення перед собою. Повторюємо 10 разів.
 3. Стоячи розводимо руки в сторони і робимо ними кругові рухи.

Комплекс вправ для збільшення грудей з гантелями

З часом кількість підходів можна збільшити, крім цього можна збільшити вагу гантель (рекомендується починати з 0,5 кг). Виконуючи ці вправи для збільшення грудей, ви подаруєте своїм грудям пружність і привабливу форму за рахунок зростання м’язової маси. Головне про що варто пам’ятати це регулярність виконання цього комплексу для збільшення розміру грудей.

Залишити коментар

*

Вгору