Девід Фостер заступився за колишню дружину Девід Фостер, 66-річний лауреат премії Греммі гостро відреагував на засудження його колишньої дружини з приводу її хвороби.

Іоланда Фостер страждає від хронічного прояву хвороби Лайма. Вона проявляється не тільки на шкірі, але і порушує безліч життєво необхідних функцій організму. Незважаючи на те, що Іоланда Фостер досить довго бореться з хворобою, кілька тижнів тому, деякі з її колег дозволили собі неприємні висловлювання в її адресу. Вони стверджують, що Фостер перебільшує рівень незручностей, які доставляє їй хвороба.

Реакція на подібні коментарі у Девіда була негайною. Він присоромив суспільство за неповагу до здоров'я його колишньої дружини і закликав бути коректнішими у висловлюваннях.

«Я завжди любив Иоланду і зараз, ця людина викликає у мене почуття поваги. Повірте, ніхто з вас навіть не здогадується, наскільки виснажлива для неї ця хвороба. Моя колишня дружина протягом останніх кількох років пройшла важкий шлях у боротьбі за своє здоров'я. Іоланда перепробувала безліч болючих методик для того, щоб застосувати нові системи діагностики цього захворювання. Це в майбутньому зможе допомогти багатьом людям. Тому не смійте допускати навіть найменшої думки про те, що вона щось перебільшує», - сказав Девід Фостер.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору