З настанням холодів дуже багато людей скаржаться на свербіж і Зимовий еко-догляд за шкіроювідчуття стягнутості шкіри. Це зовсім не дивно, адже в холоді шкіра піддається зовнішньому агресивному впливу, а саме – різким перепадам температур, що виникають при вході або виході в приміщення, морозне вуличне повітря, пересушене повітря в офісах і квартирах через опалення. І засобів, що поповнюють запаси вологи і відповідно допомагають шкірі в літній час, вже стає мало. Найбільше страждає суха, тонка і дуже чутлива шкіра губ і обличчя.

Взимку наша шкіра відчуває справжні атаки. І часті і різкі перепади вологості, і холодний вітер, і знижений вміст в повітрі кисню. Як результат – шкіра втрачає здатність до самовідновлення свого захисту. Вона пошкоджується і з’являється багато неприємних відчуттів, і до того ж зростає ризик розвитку деяких захворювань шкіри, зокрема гнійничкових.

Під сильним впливом холоду і морозу потовщується роговий шар епідермісу, тому шкіра стає набагато грубішою і шершавою. Зимове повітря просто витягує зі шкіри вологу, при цьому знижуючи сильно функцію сальних залоз, а також веде до підвищеної жорсткості і сухості. Гідроліпідна захисна плівка дуже стоншується, і з-за цього шкіра втрачає свою еластичність. Якщо в холодну пору шкіра не отримує дбайливого догляду, вона старіє швидше, втрачає тонус і раніше часу покривається зморшками. Звичайно, вплинути на кліматичні умови не в змозі ніхто, але кожна людина може підібрати дуже хороші засоби по догляду за своєю шкірою, які допоможуть зберегти здоров’я і красу в холодний період року. Та найголовнішим є правильний підхід до вибору косметики.

Зимовий догляд за шкірою

Зараз на прилавках наших аптек є маса засобів для догляду за будь-яким типом шкіри, навіть якщо дуже потрібен індивідуальний підхід. Але вибирати косметичні засоби слід обдумано, уважно вивчаючи склад того чи іншого препарату, і намагатися спиратися на той факт, що косметика для зими повинна бути максимально натуральною. Тому варто проконсультуватися у свого косметолога, а якщо такого немає, запитати поради у аптекаря.

Залишити коментар

*

Вгору