Влітку ваша шкіра перебуває в дуже вразливому стані. Постійний вплив сонячних променів жарке сухе повітря можуть привести вашу шкіру в дуже незадовільний стан. Саме тому влітку як ніколи потрібен хороший догляд. Окремо хотілося б сконцентруватися на шкірі обличчя, так як вона більш сприйнятлива до шкідливого випромінювання.

Як доглядати за шкірою обличчя влітку

  1. Сонцезахисний крем. Цей засіб має бути у вас завжди під рукою і намагайтеся не виходити на сонце без нанесеного крему. Так як обличчя нічим не прикрите воно дуже швидко згоряє. Крім того опіки на обличчі дуже важко лікуються. Та й кому захочеться ходити з червоною шкірою і лущенням?
  2. Головний убір. Капелюшки, кепки, козирки все, що може хоч трохи прикрити вашу ніжну шкіру обличчя. Та й взагалі щоб не отримати сонячний удар рекомендується в жаркий час носити головний убір.
  3. Вода. Не забувайте, що людина складається з рідини, яку потрібно регулярно вживати у вигляді добре очищеної води. Не відмовляйте собі в радості насолодитися соковитими фруктами. Вони також допоможуть поповнити водний баланс. Випивайте щодня не менше літра води, і ви відразу побачите результат на вашому обличчі.
  4. Скраби. Цей модний засіб дуже люблять дівчата. Він дозволяє очистити шкіру і омолодити її. Але будьте особливо уважні, якщо на вулиці літо в розпалі. Сильне механічне відлущування робить вашу шкіру занадто вразливою. Але якщо ви все-таки запланували дану процедуру, то варто робити її ввечері. А на ніч наносити відновлюючий крем. На сонце таку шкіру без захисних засобів краще не показувати.
  5. Маски. Процедура нанесення на обличчя  Догляд за шкірою обличчя літом зволожуючих масок вельми приємна. Різноманітні компоненти допоможуть вам зробити шкіру мякою і пружною. Тільки треба стежити за алергічними реакціями і особистими чутливостями до компонентів масок. Найоптимальнішим варіантом це зробити маску самостійно з овочів і фруктів. Тоді переживати не буде за що.
  6. Очищення. Найголовнішим у догляді за шкірою обличчя є ретельне очищення. Особливо після спекотного дня, коли ви неодноразово потіли і весело проводили час, на вашій шкірі скупчуються бактерії, солі і пил. Від них потрібно обов’язково позбавлятися за допомогою ніжних очищувальних засобів.

Літо чудова пора року, коли хочеться тільки відпочивати і розважатися. Користуйтеся нашими порадами, щоб на вашому обличчі сяяла тільки посмішка, а не проблемна шкіра.

Залишити коментар

*

Вгору