Наша краса це те, що ми отримуємо як дар від Бога з народження, але як же бути, якщо вам не так сильно повезло з божественними дарами і всі ваші таланти приховані у вашій майстерності, а не у зовнішності. Можу відразу вас запевнити, що завдяки сучасним технологіям це поправимо, але перед тим як застосовувати в хід арсенал сучасних косметологів, рекомендуємо вам почати з простого очищення обличчя.

Чистка обличчя

Навіщо потрібна чистка обличчя

Коли ви молоді і привабливі, все у вашому тілі випромінює здоров’я, але з віком ви помічаєте, що у шкіри починає пропадати це здорове сяйво. Все перераховане викликано тим, що в шкірі є сальні залози, які з часом засмічуються, що призводить до порушення струму рідини між клітинами. Якщо не проводити час від часу очисні процедури для шкіри обличчя, то ви ризикуєте, що на ній з’являться прищі, комедони і надлишки жиру. Саме грамотна чистка дозволить вам попередити ці проблеми і позбутися від вже існуючих проблем.

Де можна зробити чистку обличчя?

Для того, щоб зробити чистку ви зможете скористатися як мінімум двома майже рівноцінними варіантами:

Перший варіант це робити чистку обличчя в домашніх умовах. Для того щоб це зробити ви можете озброїтися бабусиними рецептами, які перевірені десятиліттями. Хочеться відразу вас попередити про те, що для відчутних результатів вам знадобиться терпіння і наполегливість.

Навіщо потрібна чистка обличчя

Другим варіантом є кабінетна косметологія. Саме цей вид чисток все частіше обирає більшість жінок. Це викликано тим, що завдяки сучасним косметичним засобам можна отримати досить швидкі і відчутні результати.

Різновиди кабінетних чисток

Коли мова йде саме про відвідування косметичного кабінету, то варто чітко визначити мету чистки. Саме мета процедури багато в чому і визначає з якими засобами буде проводитися ця процедура. Серед найбільш популярних методів очищення можна виділити

  • «ультразвукова чистка обличчя»
  • «хімічна чистка обличчя»
  • «лазерна чистка обличчя»
  • «вакуумна чистка обличчя»
  • «класична ручна чистка обличчя»

Кожна з них має свої рекомендації по використанню.

Де можна зробити чистку обличчя

Найпоширенішим методом є класична ручна чистка обличчя, так як саме вона дозволяє косметологу визначати необхідний рівень очистки обличчя та інтенсивність процедури. Зазвичай ця процедура не травматична, але це залежить від тих цілей, які ви ставите перед косметологом.

У випадку, якщо є потреба долати вікові зміни або надати допомогу щодо позбавлення від проблем шкіри, то в залежності від проблеми і за показаннями застосовують інші види апаратних чисток, які і складають сучасний арсенал косметологів, який покликаний повернути вам молодість і сяйво шкіри.

Залишити коментар

*

Вгору