Кожна з нас знає, наскільки важливий догляд за шкірою обличчя в зимовий період. Саме регулярний догляд дозволяє зберегти шкіру красивою і здоровою більш довгий період. Саме взимку наша шкіра просто просить про те, щоб ми про неї піклувалися більш ретельно. Важливою процедурою по догляду за шкірою в цей період вважається чистка обличчя.

Чистка обличчя в домашніх умовах

Саме чистка обличчя дозволяє нам позбуватися від пилу, мікрочастинок, ороговілих клітин та інших забруднень, яким піддається наша шкіра. Погодьтеся, що кількість крапочок і запалень збільшується саме під час опалювального сезону. Всі ці точки і маленькі дефекти найпростіше усунути за допомогою косметолога, який підбере систему очистки, яка оптимально підходить саме для вас.

Хоча реальність така, що не всім дозволяє фінансове становище регулярно користуватися послугами косметологів. Що ж робити в цьому випадку? Головне, не турбуватися! Багаторічний досвід наших бабусь і мама має у себе в запасниках багато простих і дієвих рецептів. Перед тим як проводити маніпуляції важливо ретельно вимити руки, щоб не нашкодити своїй шкірі. Чистка обличчя в домашніх умовах починається з того, що ви спочатку протираєте його гелем або молочком для вмивання.

Чистка обличчя в домашніх умовах

Після того, як попередні процедури закінчені можна робити механічне чищення обличчя. Для механічної очистки можна використовувати будь-який дрібнозернистий скраб. При виборі скрабу промислового виробництва зверніть увагу на те, щоб дисперсність у нього була низька, а структура ніжна. Якщо ви не знайшли нічого подібного в магазинах, то можете зробити скраб із залишків свіжомеленої натуральної кави з ложкою сметани або йогурту. Скраб наноситься на обличчя і масажується протягом 2-3 хвилин. Після чого змивається теплою водою.

Коли закінчили процедуру механічної очистки обличчя можна приступити до його розпарювання. Для розпарювання використовуйте каструлю окропу і махровий рушник. Для посилення лікувального ефекту варто додати м’яту, ромашку або іншу траву, яка вам подобається. Розпарювати шкіру треба над каструлею 10-15 хвилин, накрившись рушником. Коли шкіра розпариться, можна легко без зайвого травмування позбавиться від чорних крапок.

Чистка обличчя в домашніх умовах

Перед тим як почати боротьбу з чорними точками протріть шкіру перекисом, а руки спиртом. Коли будете їх прибирати, використовуйте мочку пальців, а не нігті. Застосування нігтів може згодом утворити шрами на шкірі. Після того, як позбулися зайвого вантажу на вашій шкірі, видавивши прищики, її варто захистити і звузити пори. З цією метою використовуйте лосьйон на спиртовій основі.

Якщо ви хочете зробити процедуру максимально ефективною, то можете побалувати шкіру зволожуючою маскою або намазати зволожуючим кремом, який зробить шкіру м’якою і ніжною.

Залишити коментар

*

Вгору