Настало довгоочікуване літо, і ми всі поспішаємо роздягнутися, щоб отримати бажаний бронзовий відтінок шкіри. Але часто забуваємо про запобіжні заходи. Ось декілька порад від жіночого журналу ” JIJOUR ” для того, щоб час проведений на сонечку не приніс неприємних сюрпризів:

  1. Найкращий спосіб лікування сонячних опіків – Як допогти обгорілій на сонці шкіріце звичайно уникнути їх утворення, в першу чергу. Є багато варіантів зробити це, і сонцезахисний крем є кращим помічником у такій ситуації. Ви можете купити його з різними типами SPF (сонцезахисний фактор). Залежно від вашої шкіри, не так важко вибрати кращий крем. Чим менше число SPF на пляшці, тим менше захисту ви отримаєте. Більше число SPF означає більш високий рівень захисту. Якщо у вас є, будь-які проблеми зі шкірою, то SPF 45 або вище, якраз те, що вам потрібно. Існує водонепроникний сонцезахисний крем, який захищатиме вашу шкіру навіть під час занять водними видами спорту. Крім того, відмінною ідеєю буде накинути легке парео і капелюшок на голову. Все це відмінно захистить вашу шкіру від неприємностей пов’язаних з сонцем.
  2. Але у випадку якщо ви, все таки перебільшили з сонячними ваннами – алое допоможе зменшити біль і зняти почервоніння. Його можна придбати в більшості магазинів за відносно невисокою ціною, залежно від того якому виробнику ви віддасте перевагу. Алое також має й інші переваги. Якщо обробити шкіру відразу ж, то він допоможе швидше проявитися гарній засмазі, зведе до мінімуму відлущування шкіри або припинить цей процес зовсім.
  3. Використовуйте вологий компрес для обпаленого місця. Це забезпечить тимчасове зменшення болю та усунення дискомфорту. Якщо ж використовувати слабкий розчин оцту, то можна звести до мінімуму подразнення від опіку. Якщо ви відчули Як допомогти обгорілій шкірінаслідки засмаги вже по приходу додому, можна скористатися народними способами – густо змастити обгоріле місце жирною сметаною або накласти кашку з картоплі. В обох випадках больові відчуття повинні ослабнути.
  4. Необхідно багато пити. Переконайтеся, що з вами є деякий запас питної води. Більшість людей, обгорілих на сонці, страждали сильним зневодненням.
  5. Ну і найоптимальнішим і простим варіантом для вас, буде використання спеціальних засобів для допомоги обгорілій шкірі. Їх можна придбати в будь-якій аптеці. Також варто прийняти аспірин, так як часто при сонячних опіках піднімається температура.
Залишити коментар

*

Вгору