Парео – це чудова альтернатива пляжного костюма, так як його можна зав’язати абсолютно різними способами, і отримати при цьому не тільки спідницю, а й топ, сарафан або плаття. Загалом, парео – річ універсальна, якщо знати як зав’язати парео, щоб воно виглядало елегантно і неповторно.

Як зав'язати парео

Вже пройшли ті часи, коли потрібно було з собою на відпочинок брати важкі сумки з речами! Тепер достатньо всього лише покласти одне, два парео і зав’язувати його кожен день по-новому:

  • Парео може легко перетвориться в сарафан – для цього потрібно його загорнути, перекрутити між собою кінці, відвести їх під груди і зав’язати на спині.
  • З парео можна зробити красиве і повітряне плаття. Для цього парео потрібно загорнути, перекрутити кілька разів кінці між собою і зав’язати ззаду на шиї.
  • Парео може стати сарафаном в грецькому стилі – перехрестити під рукою кінці парео і зав’язати їх на протилежному плечі.
  • Спідниця з парео – зав’язати парео таким чином, щоб його кінці виявилися спереду , перекрутити їх і зав’язати на спині.
  • Якщо у вас є два парео, то можна зробити пляжні брюки. Для цього треба зав’язати збоку на талії верхні кінці парео, нижні обернути навколо ноги і зав’язати у вузол. З другим парео потрібно зробити те ж саме на іншій нозі.
  • Можна змайструвати топ з парео, злегка скрутити кінці парео і зробити на шиї вузол. Перехрестити кінці і зав’язати на талії ззаду.

Способи зав’язування парео

Способів зав’язування парео безліч. І ви зможете вибрати для себе будь-який варіант зав’язування хусток, щоб на морі виглядати просто надзвичайно. Можна також красиво пов’язати невелику хустку на голову – це додасть родзинку вашому образу.

Способи зав'язування парео Зав'язування парео

Як зав'язувати парео

Як красиво зав’язати парео

Як ви вже зрозуміли купити гарне парео і як-небудь його пов’язати на собі – мало для того, щоб ви виглядали як богиня. Потрібно ще вміти красиво на собі зав’язати парео, доповнивши його, наприклад, красивими прикрасами і вміло зав’язаною хусткою на шиї.

Як зав'язати парео - фото 1 Як зав'язати парео - фото 2
Як зав'язати парео - фото 3 Як зав'язати парео - фото 4
Як зав'язати парео - фото 5 Як зав'язати парео - фото 6
Як зав'язати парео - фото 7 Як зав'язати парео - фото 8
Як зав'язати парео - фото 9 Як зав'язати парео - фото 10
Як зав'язати парео - фото 11 Як зав'язати парео - фото 12
Як зав'язати парео - фото 13 Як зав'язати парео - фото 14

Зав’язати парео як купальник

З парео можна зробити не тільки плаття або сарафан, а й досить сексуальний пляжний купальник. Звичайно в ньому не поплавати, але позасмагати без проблем. А якщо ви прикрасите такий свій пляжний наряд зав’язаним шарфиком, то можете сміливо відправлятися навіть на пляжну вечірку.

Завязать парео как купальник Завязать парео как купальник - фото 2
Завязать парео как купальник - фото 3 Завязать парео как купальник - фото 4
Завязать парео как купальник - фото 5 Завязать парео как купальник - фото 6

Як зав’язати парео – майстер-клас

Якщо ви не розібралися як зав’язати парео по картинках, то пропонуємо вам майстер-клас відео з зав’язування парео, яке наочно вам покаже як впоратися з цим завданням.

Залишити коментар

*

Вгору