Вибір купальника – це дуже відповідальна справа, від якої залежить успіх влітку, адже на пляжі є можливість продемонструвати всі переваги своєї фігури. Але купальник потрібно обов’язково вибирати “з почуттям, з толком і з розстановкою”. Оскільки купальник може як вигідно підкреслити переваги фігури,так і може показати всі недоліки, при цьому навіть спотворивши пропорції фігури і додавши візуально кілька зайвих кілограмів. Тому, обов’язково потрібно знати, як правильно собі вибрати купальник? Ідеальний купальник відповідає всього 3 основним вимогам:

  1. Правильно підібраний купальник підкреслює переваги і приховує недоліки фігури.
  2. Фасон купальника обов’язково повинен бути модним і стильним.
  3. Колір купальника вигідно відтіняє тон шкіри.

Щоб вибрати купальник, який би відповідав всім цим вимогам, потрібно дізнатися, які купальники будуть в моді 2013 року і підбирати купальник за типом жіночих фігур. Дізнатися про типи жіночих фігур і їх особливості ви зможете в статті “Типи жіночої фігури“, яку Жіночий Журнал JIJOUR публікував раніше.

Купальник для фігури пісочний годинник

З таким типом фігури можна носити абсолютно будь-який купальник. Купальник з високим вирізом бікіні візуально подовжить ноги. А ось купальники пуш-ап допоможуть підтримати пишні груди.

Як вибрати купальник Як вибрати купальник по типу фігури Купальник по фігурі пісочний годинник

Злитий купальник найкраще підійде з глибоким вирізом, а талію підкреслити запахом або поясом. Роздільні купальники з горизонтальними смужками ще більше підкреслять різницю між стегнами і талією.

Купальник для фігури яблуко

Вибрати купальник для такого типу фігури найскладніше. Самою ідеальною моделлю купальника для такої фігури є злитий купальник. А от від танкіні (купальник з майкою) краще відмовитися, так як вони оголюють живіт.

Як вибрати купальник за фігурою Купальник по фігури яблуко Купальник по типу фігури яблуко

Купальник обов’язково повинен бути однотонним. Також можна вибрати купальник з вертикальними вставками або смужками іншого кольору в центрі. Акцент краще всього зробити на широких бретелях або ліфі пуш-ап.

Купальник для фігури груша

Щоб правильно вибрати купальник за цим типом фігури, слід зробити акцент на верхній частині купальника, щоб він відволікав увагу від нижньої частини фігури. Це можуть бути зав’язки і бантики на плечах, жіночні рюші, мереживна обробка, волани, аплікації, паєтки, стрази тощо. Самий ідеальний верх купальника – пуш-ап.

Як вибрати купальник по фігурі Купальник по фігурі груша Купальник по типу фігурі груша

Верх і низ роздільного купальника можуть змінюватися за фактурою тканин і за кольором. Низ повинен бути однотонним і темним, а верх прінтовим або світлим. Візуально подовжити ноги і звузити стегна можуть міні-бікіні з вельми високими вирізами. Від трусиків-шортиків, ліфів-бандо і глибоких V-подібних вирізів краще відмовитися взагалі.

Купальник для фігури трикутник

Вибираючи купальник за цим типом фігури, потрібно візуально зменшити ширину плечей і зробити акцент на нижній частині купальника. Якщо великі груди підійде ліф-хальтер, широкі лямки або широко розставлені лямки. Дуже добре виглядають моделі з U- і V-подібними вирізами.

Як вибрати купальник для фігури трикутник Купальник для фігури трикутник Купальник по типу фігури трикутник

Злитий купальник може мати різнокольорові вставки, спідничку на рівні стегон або драпірування нижче талії. Верх купальника повинен бути однотонним, краще темного кольору, а низ – з оборками, кольоровими принтами, широким поясом на стегнах. Купальники-шортики зорово можуть збільшити обсяг стегон. А ось міні-бікіні потрібно уникати.

Купальник для фігури прямокутник

Вибираючи купальник за цим типом фігури, потрібно підкреслити стегна і виділити талію. Роздільний купальник може бути з трикутним топом або ліфом, що зав’язується або застібається спереду. Трусики повинні бути прикрашені мереживом, рюшами, бантиками-зав’язками або кільцями.

Як вибрати купальник для фігури прямокутник Купальник по фігури прямокутник Купальник по типу фігури прямокутник

Злитий купальник може бути з різнокольоровими вставками, з ремінцем або поясом. Можуть підійти моделі купальників з глибоким вирізом або купальник з рюшами на трусиках або жіночною спідничкою. Колір купальника – яскравий принт.

Залишити коментар

*

Вгору