Жіночий журнал JIJOUR

Напередодні літа і сезону відпусток всі поважаючі себе модниці замислюються про те, якими ж будуть модні купальники. Адже купальник - це дуже важлива частина гардеробу, яка покликана допомогти жінці підкреслити достоїнства фігури і по максимуму приховати недоліки, а також продемонструвати вишуканий смак. *THUMBS UP*

У пляжній моді сезону - плюралізм стилів і відверта провокація. Вибираючи купальник, пам'ятай про головне: від одного погляду на тебе повинно ставати жарко!

Модні купальники 2011 року

Класика у рожевому

Пара зайвих кілограмів перетворюється ... в твої спокусливі форми! Завдяки складному крою з декором-кільцем в цьому купальнику ти будеш виглядати чарівно і без дієт.

Модні купальники - Класика у рожевому

Буйні 70-ті

Push up на пляжі? *SCRATCH* Це вже не модно. В'язаний купальник-бікіні здатний на справжні дива! Одягни - і твій XXS справить враження розкішного S.

Модні купальники - Буйні 70-ті

Спокуса 50-тих

Навіть не сама тонка талія в цьому купальнику здасться осикою. Додай впевнений погляд - і від охочих провести вечір у твоїй компанії не буде відбою.

Модні купальники

Жарке Сафарі

Володарка апетитних стегон, це бікіні з хижим принтом - для тебе! Скроєне так майстерно, що відмовлятися від солодкого за місяць до виходу на гарячий пісок тобі не доведеться. ;D

Модні купальники - Жарке Сафарі

Мітки: ,
Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору