Утюжки для випрямлення волосся, плойки, фен необхідні для створення розкішної зачіски. Але як зберегти здоров’я волосся при укладки? Ось кілька рекомендацій, як дотримуватися догляд за волоссям при укладці.

Догляд за волоссям під час укладання

Як доглядати за волоссям під час укладки

1. Правильно вибирати інструменти.

Прилад для укладки волосся потрібно вибирати з можливістю регулювання температури і з температурним датчиком. Щипці для вирівнювання вибирайте з керамічним покриттям. Фен купуйте з звуженою насадкою, яка направить повітря в потрібному вам напрямку, і дифузором, який рівномірно розподіляє потік повітря.

2. Перш, ніж укладати волосся, дізнайтеся їх структуру.

Від товщини волосся залежить ступінь нагріву приладу. Чим тонше ваше волосся, тим більше мінімальний повинен бути нагрів. Але навіть якщо ваше волосся повністю здорове, не варто застосовувати найвищу температуру. Якщо ви не знаєте, який прилад вибрати для випрямлення або завивки, зверніть увагу на тип вашого волосся. Набагато менш шкідливо випрямляти пряме, за структурою, волосся, і завивати в’юнкий тип волосся, ніж навпаки. Іншими словами, треба дотримуватися природних особливостей, а не ламати їх. Хоча практично всі ми поступаємо з точністю до навпаки.

3. Не допускайте вплив високих температур на волосся.

Для того, щоб мінімізувати дію високих температур, під час укладання волосся довіртеся засобам по догляду за волоссям (сироватки, креми) з термозахистом. Вони створюють на волоссі захисну плівку. Також при користуванні утюжком для випрямляння, не тримайте його на волоссі довше 3-5 секунд. Майте на увазі, що щипці наносять більшої шкоди, ніж фен.

4. Не використовуйте інструменти для укладки на мокрому волоссі.

Перед використанням фену почекайте, поки ваше волосся просохне, хоча б на 50%, а при користуванні утюжка важливо вкладати волосся сухими, або трохи вологими. Створені для вологого волосся, утюжки не знайшли схвалення у експертів. Пар, що виникає при укладанні мокрого волосся, дуже шкідливий.

5. Відновлення пошкодженого волосся.

Якщо ви помітили, що ваше волосся ламке, жорстке й неслухняне, є ймовірність того, що воно сильно пошкоджене. Експерти рекомендують зістригати кінчики, які почали сіктися – оптимально стригти посічене волосся гарячими ножицями. Ви можете вилікувати волосся в домашніх умовах, але, якщо це не дасть результату, довіртеся професіоналам. Коли ваше волосся знову стане сильними і здоровими, не запускайте його. Користуйтеся тільки якісними інструментами і зістригайте кінчики волосся.

Такі основні правила догляду за волоссям при укладанні.

Залишити коментар

*

Вгору