Джеймі-Лінн Сіглер і Каттер Дікстра  одружились Джеймі-Лінн Сіглер і Каттер Дікстра обмінялися клятвами на таємній церемонії в Палм-Спрінгс, штат Каліфорнія, в суботу, 16 січня.

У п’ятницю, пара почала свої весільні вихідні з коктейльної вечірки. Зі слів очевидця, Сіглер була в білому комбінезоні, який доповнювала шкіряна куртка і виглядала просто чарівно. Джеймі-Лінн веселилася в колі близьких, напередодні весільної церемонії.

Тижнем раніше, 9-го січня пара виклала фотографію, де вони дають клятви і отримують офіційний дозвіл для проведення весілля у будівлі мерії. Чорно-білий знімок вони підписали так: «Мова йде про час». Більшість користувачів інтернету відзначили, що відносини перевірені часом будуть такими ж міцними і після одруження.

Джеймі-Лінн і Каттер мали затримку з весільними планами в 2014 році через  неможливість відкласти на деякий час роботу. Але, у Джеймі, ніколи не виникало сумнівів у правильності рішення про вибір партнера. Джерело стверджує, що Джеймі-Лінн знайшла для себе ідеального чоловіка. Ніхто, крім Каттера Дікстра, не зможе зробити її ще більш щасливою.

Джеймі-Лінн Сіглер і Каттер ДікстраВарто зазначити, що у молодят є маленький син – Бо Кайл Дікстра, якому 2 роки. А сама пара заручилася ще в 2013 році.

Залишити коментар

*

Вгору