Весілля, безумовно, – одна з найважливіших подій у нашому житті. ;D Як же хочеться, щоб воно залишило в пам’яті лише незабутні враження! Для цього потрібно добре попрацювати над організацією, продумавши все до дрібниць. Причому починати варто задовго до подання заяви до ВРАЦСу, щоб у передсвятковій лихоманці не забути щось важливе.

Влаштовуємо весілля своєї мрії

Календар підготовки до одруження

За 4 місяці: познайомити батьків і повідомити їм про весілля; визначитися з датою; скласти кошторис витрат; визначитися з кількістю гостей; обрати свідків; з’ясувати дату подання заяви на обрану дату, узяти реквізити, сплатити мито.

За 3 місяці: забронювати кафе або ресторан; купити обручки; замовити весільне плаття й аксесуари до неї; купити взуття; придбати костюм, черевики та аксесуари для нареченого.

За 2 місяці: обрати маршрут весільної подорожі; замовити машини; знайти ведучих, музикантів, фотографа й оператора; уточнити список гостей; замовити або купити запрошення. *OK*

За місяць: затвердити весільне меню; обрати перукаря, візажиста й зробити репетицію весільної зачіски та макіяжу; заповнити та надіслати запрошення; купити спиртне й безалкогольні напої; придбати келихи, стрічки та інші дрібниці; купити прикраси для машин, білизну, панчохи; підігнати й випрасувати сукню й костюм; підібрати музику для бенкету; скласти сценарій весілля (якщо не буде тамади); вирішити питання з прикрашанням залу; скласти сценарій викупу; продумати заходи на наступний день; сповістити гостей – хто, куди й коли приїжджає.

За 2 тижні: остаточно уточнити кількість гостей, замовити весільний торт і букет нареченої; замовити номер у готелі, якщо збираєтеся там провести першу шлюбну ніч; розробити по-хвилинний план весільного дня для себе, подружок, мами, тата, сестер і братів; провести дівич-вечір і парубочу вечірку.

За 2-4 дні: зробити контрольний дзвінок перукареві, візажисту, ведучому, фотографу, оператору, водіям; зробити манікюр, педикюр; почати розношувати туфлі; купити коровай, фрукти й інші продукти, які швидко псуються; відвезти продукти, напої в бенкетний зал.

Напередодні й у день весілля: прикрасити місце проведення бенкету; зробити зачіску та весільний макіяж; приготувати легкий стіл до приїзду гостей; забрати букет нареченої; забрати торт; підготувати кімнату для шлюбної ночі; підготувати бутерброди, шампанське, фрукти на прогулянку; замовити таксі на вечір.

Календар підготовки до одруження

НАГАДУВАННЯ!

Для ВРАЦСу: прикрашені келихи, шампанське, рушники, обручки, подушечка (тарілочка) для обручок, паспорти.

Для вінчання: ікони, якщо плечі у вашої сукні відкриті, потрібна накидка (або болеро), неяскравий букет, червоне вино, 2 рушники, 4 хустинки, круглий хліб, 2 вінчальні свічки, вінчальні обручки. 😉

Залишити коментар

*

Вгору