Весільна зачіска нареченої – це частина образу нареченої. Завдяки їй наречена може кардинально змінити свій образ, і зробити акцент на якусь дрібницю зі свого антуражу. Весільна зачіска нареченої також важлива, як і весільна сукня, весільний букет, як весільний макіяж або весільний торт. На сьогоднішній день спостерігається тенденція, у відмові від важких конструкцій та складних скульптур на голові нареченої, така весільна зачіска нареченої відійшла на задній план. Простота і природність – ось головний пік популярності.

Фото простих, але дуже красивих весільних зачісок 2012

Весільна зачіска 2012 - 7 Весільна зачіска 2012 - 8
Весільна зачіска 2012 - 9 Весільна зачіска 2012 - 10

Складні конструкції можуть використовувати ті наречені, які готують особливий образ, незвичайний. Сама весільна зачіска залежить від довжини вашого волосся, якщо волосся коротке, то тут потрібно спробувати елегантну зачіску і зробити акцент на весільному макіяжі. Але якщо наречена володарка красивого, пишного і довгого волосся, то в цьому випадку, перукар повинен проявити свою фантазію. Як варіант, можна спробувати зробити веселі кучерики з красивою сріблястою шпилькою, або просто спробувати бути природною – з розпущеним волоссям.

Фото весільних зачісок з розпущеним волоссям

Весільна зачіска 2012 Весільна зачіска 2012 - 2 Весільна зачіска 2012 - 3
Весільна зачіска 2012 - 4 Весільна зачіска 2012 - 5 Весільна зачіска 2012 - 6

Але в будь-якому випадку, весільна зачіска повинна підходити до обличчя нареченої, і відповідати весільному образу. Весільна зачіска нареченої ні в якому разі, не повинна бути вульгарною. Волосся будь-якої довжини можна завжди красиво укласти і підібрати нареченій індивідуальний, неповторний весільний образ. Але якщо ви все своє життя мріяли про справжнє, казкове весілля, то довжина вашого волосся не повинна бути менше, ніж 10 см. Лише за цієї умови, перукар може проявити свою фантазію. Весільна зачіска нареченої виконується за допомогою спеціальних перукарських приладів, і, звичайно ж, за допомогою шиньйонів, які підбирає майстер, щоб збільшити об’єм, якщо є така необхідність. Але, існує одне але, якщо ви плануєте вінчання, то тут варто задуматися про більш офіційну і просту весільну зачіску. Традиційна природна весільна зачіска зробить, в будь-якому випадку, наречену дуже ефектною.

Традиційні весільні зачіски 2012

Весільна зачіска 2012 - 24 Весільна зачіска 2012 - 25 Весільна зачіска 2012 - 26
Весільна зачіска 2012 - 27 Весільна зачіска 2012 - 28 Весільна зачіска 2012 - 29

Прикраси для весільної зачіски нареченої – в цьому випадку можна підключати свою фантазію. Для весілля, багато наречених використовують всілякі шпильки, камені, шпильки, віночки з квітів. Сама остання світова тенденція – це використання віночків або аксесуарів у весільну зачіску з живих квітів.

Фото весільних зачісок з живих квітів

Весільна зачіска 2012 - 11 Весільна зачіска 2012 - 12
Весільна зачіска 2012 - 13 Весільна зачіска 2012 - 14

Весільні зачіски з квітів зроблять наречену індивідуальною, і змусять звернути на себе увагу. Але не підходьте до створення свого весільного образу самостійно, перед тим як прийняти важливе рішення, порадьтеся з майстром. Подумайте, чи точно підходить до вашого весільного плаття такого роду прикраси. Якщо ви хочете замовити вінок або квіткову композицію, то потрібно подбати раніше, так як всі живі квіти для весільної зачіски слід замовляти як мінімум за 2 дні до святкування. Живі квіти з весільну зачіску можна замовити у того ж флориста, який буде робити вам весільний букет або прикрашати банкетний зал.

Красиві весільні зачіски 2012 з квітами

Весільна зачіска 2012 - 15 Весільна зачіска 2012 - 16 Весільна зачіска 2012 - 17
Весільна зачіска 2012 - 18 Весільна зачіска 2012 - 19 Весільна зачіска 2012 - 20
Весільна зачіска 2012 - 21 Весільна зачіска 2012 - 22 Весільна зачіска 2012 - 23

Але якщо ви все ж не палко бажаєте, цілий день поправляти випадаючі локони, і поправляти скульптуру на голові, то прекрасним варіантом буде зробити на весілля класичну весільну зачіску. Але перед весіллям, наречена повинна обов’язково прийти в салон для пробної весільної зачіски. Будь-то легка або складна весільна зачіска, але вона повинна бути незмінною на голові цілий день весілля. Зробивши пробну зачіску, ви переконаєтеся, що цілий день ви зможете з нею ходити, і точно будете впевнені, що в цей день весільна зачіска не зіпсує вам настрою.

Весільні зачіски

Весільна зачіска 2012 - 30 Весільна зачіска 2012 - 31
Весільна зачіска 2012 - 32 Весільна зачіска 2012 - 33
Весільна зачіска 2012 - 34 Весільна зачіска 2012 - 35

Весільна зачіска нареченої – кілька корисних порад:

  1. Перед самим весіллям не потрібно міняти свій образ: фарбуватися або стригтися, так як це може сильно вплинути на ваш весільний образ.
  2. Заздалегідь зверніться до свого майстра, і запишіться на день весілля.
  3. Як можна детальніше і зрозуміло розкажіть майстру про те, що ви хочете бачити у себе на голові. Що б, врешті-решт, вийшов бажаний результат.
  4. Постарайтеся в точності або як можна детальніше описати майстру свій весільний наряд, або краще всього надати фотографію. У такому випадку перукар буде знати, що краще підійде до вашого весільного стилю.
  5. Дізнайтеся у майстра, скільки часу займе вся ця процедура, щоб у день весілля ви змогли зібратися не поспішаючи і спокійно, без всяких накладок.
  6. Розпитайте і дізнайтеся що потрібно для весільної зачіски, які прикраси і підручні засоби потрібні майстру. Зверніться в спеціалізовані магазини, щоб закупити матеріали раніше.
Залишити коментар

*

Вгору