Весільний макіяж має бути професійним. Він враховує і спалах фотоапарата, і штучне освітлення приміщення, і яскраве сонце, і бризки дощу, і сльози щастя.

Фото весільного макіяжу

Весільний макіяж 2011 Весільний макіяж 2012- 2
Весільний макіяж 2012- 3
Весільний макіяж 2012- 5 Весільний макіяж 2012- 6

Багато в чому весільний макіяж залежить від типу обличчя, а трішечки від весільної зачіски. Професіонали умовно поділяють всі обличчя на чотири основні типи, привласнивши їм назву пір року:

  • Для «весни» характерні світле волосся, прозора рожева або кольору ніжного персика шкіра, і світлі очі – блакитні, сірі, карі з золотистим блиском. Макіяж для такої нареченої повинен повністю відповідати природному кольору обличчя, підкреслювати його і вигідно відтіняти найбільш привабливі риси.
  • У «літа» колір волосся темніше, до темно-каштанового кольору. Вони контрастують з молочно-білою шкірою і світлими очима.
  • «Осені» властиві мідні відтінки, від рудого волосся до матово веснянкуватої шкіри, але очі при цьому можуть бути яскраво зеленими.
  • А для «зими» характерний контраст між темним кольором волосся і алебастровою шкірою.
Весільний макіяж 2012- 12 Весільний макіяж 2012- 13
Весільний макіяж 2012- 14 Весільний макіяж 2012- 15

Як бачите, всі обличчя різні, це необхідно враховувати при виборі макіяжу. А ще, професійний візажист ніколи не зробить весільний макіяж яскравим. Адже яскраві фарби привертають увагу до самих себе, а головне завдання макіяжу – привернути увагу до найбільш виразних і привабливих рис обличчя. Особливо до очей. Показати всім, як вони блищать щастям, як прекрасний і виразний їх погляд.

За загальноприйнятою думкою весільних візажистів, макіяж в такий день повинен бути легким. Очі слід лише злегка підкреслити тінями (золотистими, сріблястими, перламутровими), відповідними типу обличчя і зробити підведення очей, але, ні в якому разі, не чорним кольором, він дуже яскравий і не вписується в загальну стилістику весільного вбрання.

Весільний макіяж від професійного візажиста

Весільний макіяж 2012- 7 Весільний макіяж 2012- 8 Весільний макіяж 2012- 9

Весільний макіяж обов’язково повинен бути співзвучний відтінку і стилю весільної сукні. Пройшли ті часи, коли у весільному вбранні нареченої навіть не малося на увазі іншого кольору, крім білого. Зараз весільна гамма включає в себе найніжніші відтінки молочного, кремового, рожевого, блакитного, зеленого, бежевого та золотистого кольорів. І будь-яка жінка, хоч раз користувалася косметикою, чудово розуміє, що колір сукні є основним фактором при виборі весільного макіяжу. Так, не можна до блакитного плаття застосовувати тіні блакитних відтінків, інакше наречена перетвориться на Снігову королеву. Але золотисті або рудуваті тіні додадуть обличчю теплі відтінки, оживлять його і ви отримаєте ефект весняного струмочка, сміливо пробиваючого собі дорогу через голубуватий зимовий льодок.

Весільний макіяж 2012- 16 Весільний макіяж 2012- 17
Весільний макіяж 2012- 18 Весільний макіяж 2012- 19

Покупку весільної сукні не відкладають на останній день. Як не можна відкладати на останню хвилину і весільний макіяж. 😉 Найкращий варіант, вибравши професійного візажиста, провести репетицію весільного макіяжу за пару тижнів до передбачуваної події. Це дозволить нареченій побачити себе у повній «бойовій» готовності, оцінити в спокійній обстановці свій зовнішній вигляд і звикнути до нового образу. Ще краще, якщо після репетиції макіяжу провести весільну фотосесію, спокійно, без поспіху і хвилювань. Фотографії дозволять виявити невідповідності та неточності макіяжу, якщо вони є, і виправити їх у день весілля. Та й у візажиста в цей день на руках опиниться перевірений зразок для роботи.

Модні тенденції весільного макіяжу

Весільний макіяж 2012- 20 Весільний макіяж 2012- 21
Весільний макіяж 2012- 22 Весільний макіяж 2012- 23

Щоб не нервувати зайвий раз в день одруження, а приводів в цей день і так буває достатньо, домовтеся з візажистом про час накладення весільного макіяжу. Враховуйте також, що вам потрібно буде ще укласти волосся у весільну зачіску й одягтися в вінчальну сукню, але, у жодному разі не навпаки.

Візажист – це майстер високого класу, який рано вранці допоможе Попелюшку перетворитися на казкову принцесу!

Весільний макіяж 2012- 10 Весільний макіяж 2012- 11

Правила весільного макіяжу:

  • Правило № 1 макіяжу на весілля: Весільний макіяж зобов’язаний гармонувати практично зі всім: Вашими уявленнями, стилем, побажаннями, характером, колірним типом (кольору очей, шкіри, волосся). Також весільний макіяж повинен поєднуватися з весільним платтям і костюмом нареченого, туфлями, фатою, різними аксесуарами, весільним манікюром і весільним букетом.
  • Правило № 2 макіяжу на весілля: Весільний макіяж займає проміжне положення між вечірнім і денним макіяжем, так як весільна церемонія, як правило, займає весь день, а також в силу того, що необхідно з’єднати в одному образі природність і виразність. Виразність в весільному макіяжі потрібна для того, щоб на відео та фото Ваше личко не загубилося на тлі інших, а про природність і натуральність у весільному макіяжі також не можна забувати тому, що якщо Ви не стали ще дружиною, то Вам необхідно бути невинно чистою.
  • Правило № 3 макіяжу на весілля: Вибирати для весільного макіяжу потрібно лише якісну косметику, що не розмажеться і не розтечеться, так як Вас чекають численні випробування: нескінченні Гірко! , можливі сльози, душнувате приміщення, різні конкурси, мінлива погода!
  • Правило № 4 макіяжу на весілля: Весільний макіяж зобов’язаний бути зроблений досить якісно, щоб ніхто не зміг пліткувати про скатані кульки пудри або про іншу нісенітницю!
  • Правило № 5 макіяжу на весілля: Акцент найкраще в весільному макіяжі робити на очі або губи, якщо ж Ваш весільний макіяж більше буде схожий на вечірній, то можна підкреслити і те, й інше.
  • Правило № 6 макіяжу на весілля: Якщо Ви не повністю впевнені у власних можливостях щодо створення весільного макіяжу , то краще всього надати цю тонку справу справжньому професіоналу, так як він як не можна краще зробить цю нелегку роботу.
Весільний макіяж 2012- 24 Весільний макіяж 2012- 25
Весільний макіяж 2012- 26 Весільний макіяж 2012- 27

Коментарів

1
Залишити коментар

*

Вгору