Джіджі Хадіт розповіла, наскільки гостро хвороба Лайма торкнулася її сім'ї.

Джіджі Хадіт бере участь в телешоу заради сім'ї

Джіджі Хадіт — 20-річна модель, яка крім успішної кар'єри намагається займатися благодійною діяльністю. У своєму недавньому виступі на популярному телепроекті Майстер шеф, Джіджі була дуже емоційною, коли мова зайшла про це захворювання. Її мама, Іоланда Фостер дізналася про хворобу в березні 2012 року. Пізніше виявили, що і брат Анвар, з сестрою Белою, уражені цією недугою. Як раз із-за того, що хвороба Лайма так сильно торкнулася її сім'ї, Хадіт і вирішила взяти участь у проекті. Адже вигравши 25 000 доларів, вона зможе віддати їх на дослідження цього захворювання і, можливо, наблизити одужання рідних людей.

«Я єдина в нашій родині, кого не зачепила ця хвороба. І тому, мені дуже важко спостерігати за муками моїх близьких, так як я не маю ні найменшого уявлення, через що їм доводиться проходити», сказала Джіджі і додала: «Я знаю, що не в змозі повною мірою допомогти своїм рідним, але я щиро вірю в те, що існує шанс просунутися у боротьбі з хворобою Лайма»

Хочеться нагадати, що Хадіт всіляко допомагає своїм близьким боротися з недугою. А в своїй промові, на вечорі організації, що займається пошуками лікування хвороби Лайма, Джіджі сказала, як пишається мамою, яка, навіть при важкому фізичному стані, не опускає руки.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору