Хто такі енергетичні вампіри? Багато Енергетичні вампіри. Що потрібно про них знати?екстрасенсів впевнені, що це ті люди, яким своєї енергії не вистачає, тому вони викрадають її у інших. Тільки одні це роблять навмисне, а інші несвідомо. Другі майже нешкідливі, а ось ті, хто робить це спеціально, найчастіше свідомо провокують людей на роздратування і зрив, щоб забрати у них життєву силу. Після цього вампірам стає добре і легко, а їх жертви залишаються розбитими і хворими.

Вампіризм буває різним, тому енергетичним вампіром може виявитися будь-яка людина, незалежно від статі і віку. Дитина часто тягнеться до світлої, радісної і чистої людини, а в присутності когось з поганим характером, він починає вередувати. Але якщо ваше дитя дратує вас постійно, і ви його за це постійно лаєте чи б’єте, то це говорить про те, що вампір – ви, а не ваша дитина. І з часом, дитина переймає саме вашу манеру спілкування і стає таким же вампіром. Проте енергію він починає висмоктувати у тих, хто слабкіше його. Тому, якщо дитина з завидною регулярністю б’є дівчаток, мучить тварин, веде себе по відношенню до слабших і менших страхітливо – знайте, що вампір дозрів.

Найбільше лихо для людей, мабуть є сімейний вампіризм, так як в більшій частині сімей є вампіри і донори. Головний вид вампіризму в сім’ї – ревнощі. Так як вампір свою жертву тримає постійно в напрузі і на ґрунті нервового зриву. Одному з подружжя важко жити поруч з вампіром, при цьому постійно доводити свою відданість і любов. Адже вампір не чує і не бачить об’єкта своєї любові, до тих пір, поки енергетично його не торкнеться. А вже після цього цілком може розпинатися у своїх почуттях, які часто брехливі. Домашні вампіри забирають енергію або у когось одного, обраного члена сім’ї, або ж у всіх потроху. Хворі старі родичі своє існування також підтримують за рахунок енергії оточуючих близьких людей. Сімейні вампіри в основному проживають болісно довге життя, при цьому отруюючи життя своїм домочадцям. В основному вони своїх донорів переживають, а ми інколи дивуємося, чому багато хороших людей вмирає набагато раніше поганих.

Хто такі енергетичні вампіри

На роботі також без вампірів ніяк. Ними можуть бути і підлеглі і начальники. Начальники найбільше люблять проводити на роботі «вампірські п’ятихвилинки». Від того, на який час начальнику вистачає енергії, отриманої від підлеглих, залежить те, як часто він буде проводити ці п’ятихвилинки. Він зуміє дістати всіх по черзі, буде кричати, ображати і стукати по столу. І тільки для того, щоб чим можна краще підзарядитися від своїх донорів.

Існує й засіб захисту від енергетичних вампірів, тому якщо ви стали все-таки жертвою вампіра, вам просто необхідно заспокоїтися, спробувати пробачити і забути кривдника. Постарайтеся зрозуміти, чому за жертву він вибрав саме вас. Якщо на нього злитися, то між ним і вами буде завжди відкритий канал, по якому до вампіра буде витікати ваша енергія. Тому тільки спокій і наповнена радістю душа допоможуть протистояти вампірським атакам, захищаючи від такого згубного енергетичного зла, як вампір.

Залишити коментар

*

Вгору