За китайським календарем, 10 лютого 2013 починається рік Чорної Водяний Змії. Змія володіє чисто жіночим характером, у якому панує знак Інь.

Всіх представників знаків Зодіаку в 2013 році Чорної Водяний Змії чекає більш стабільна і спокійна обстановка, ніж у попередньому 2012 року Дракона. Змія – любитель тиші і спокою, тому вона не любить всякого роду галасливі вечірки і святкування, будь-які шоу і показуху. Їй подобається працювати над собою і над різного роду обставинами, які її не влаштовують, а так само над недосконалими відносинами або проблемними справами.

Гороскоп на 2013 рік

Змія по достоїнству оцінить те, що ви в 2013 році будете займатися у вільні хвилинки своїм власним саморозвитком, освоювати спокійні захоплення або отримувати нові знання в абсолютно різноманітних сферах життя. За прогнозом гороскопу на 2013 рік вам краще віддавати перевагу читанню книг ніж танцям і вечіркам. Також не варто вам зловживати алкоголем і різними іншими звеселяючими препаратами.

Змія так само дуже негативно ставиться до різних екстремальних видів спорту, тому гороскоп на 2013 рік рекомендує вам відкласти такого роду захоплення на наступний рік.

Гороскоп на 2013 рік в особистому житті і дружбі

Протягом усього 2013 року Змія буде піддавати перевірці дружні і любовні відносини на міцність. Близькі та друзі стануть набагато вимогливішими і будуть шукати будь-які мотиви дій і слів, який на їх погляд приховані. Хоча раніше вони цим людям беззаперечно довіряли. За прогнозом гороскопу на 2013 рік не виключені різні сварки і суперечки, які будуть стосуватися майна і абсолютно будь-якої власності.

Змія в любовних відносинах – стовідсотковий консерватор, але в той же час веде себе досить вітряно. Але навіть не дивлячись на все це, за прогнозом гороскопу на 2013 рік є величезна ймовірність зустріти справжню любов всього свого життя.

Гороскоп на 2013 рік в області фінансів та роботи

Змія – це дуже розумна і рішуча натура, тому в 2013 році успіх чекає лише тих людей, хто виявить свій розум та інтелект, а не буде пливти за течією.

Також пощастить тим, хто пов’язаний з соціологією, наукою або пише книги, підручники. Так як Змія дуже любить людей, які багато розмірковують і думають. У 2013 році пощастить також і творчим особистостям – письменникам, поетам, художникам, музикантам, так як змія володіє абсолютно тонким смаком.

Якщо вам потрібно в 2013 рік Змії приймати важливі рішення, тоді обов’язково потрібно прислухатися до своєї інтуїції. Оскільки тільки в цьому випадку вибір буде правильним.

Як стверджує гороскоп на 2013 рік, Змія від Дракона відрізняється своїм обережним ставленням до фінансових питань. Для Змії не прийнятна бездумна трата будь-якої суми грошей. Тому в 2013 році пощастить тільки економним людям. І тільки у них не буде в рік Змії фінансових проблем.

Гороскоп здоров’я на 2013 рік

2013 рік Змії не зможе дати вам стільки енергії, скільки було в минулому році. Тому рекомендується більше часу приділяти власному здоров’ю, а також більш інтенсивно стежити за собою.

Всім знакам Зодіаку в 2013 році Змії варто звернути увагу на нервову систему. Так як емоційний стан буде не дуже стабільним, і тому є велика ймовірність істеричних станів, зривів і депресій. Також в зоні ризику можуть виявитися суглоби, поперек і спина. І в цьому випадку почастішають напади ревматизму і остеохондрозу. У 2013 році підвищеної уваги до себе зажадає не тільки кишечник, а й травний тракт в цілому.

Гороскоп на 2013 рік рекомендує відвідування басейну і різних активних водних процедур, наприклад, аквааеробіка або плавання. Але в свою чергу потрібно уникати інтенсивних фізичних навантажень – біг, підняття ваги, силовий фітнес, верхова їзда та будь-які гонки.

У їжі протягом всього 2013 року потрібно виявляти розумну стриманість, не експериментувати з незнайомими продуктами і не переїдати. Однак виснажувати себе дієтами теж не варто. Корисно вживати все, що росте або водиться у воді – риба, морська капуста, морепродукти, а також все те, що мешкає або виростає в лісі або на болотах – гриби, журавлина, чорниця, морошка, суниця тощо.

Залишити коментар

*

Вгору