Кажуть, що знати наперед, де впадеш, неможливо. Однак за допомогою астрологів, які люб’язно щороку діляться з нами гороскопом за знаками зодіаку, все-таки можна спробувати дізнатися, в який час і куди саме покласти соломки, щоб прийдешній рік пройшов з найменшими втратами для нас. Тому жіночий журнал JIJOUR пропонує вашій увазі гороскоп на 2014 рік.

Гороскоп на 2014 рік для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН
(21.03-20.04)
Овен
У першій половині 2014 року в фінансовій області Овнам не особливо буде везти. Відбудуться непередбачені витрати, а вдалі плани будуть зриватися. У другій половині 2014 року краще відмовитися від подорожей і гастролей. У любовному плані дуже несприятливі чотири місяці: січень, лютий, жовтень і грудень. Ні в якому разі не втручайтеся в цей період у справи своїх коханих і рідних. Самим проблемним місяцем для Овнів виявиться серпень: в цей період краще не затівати ремонт і не здійснювати великі покупки.
ТІЛЕЦЬ
(21.04-20.05)
Телец
У фінансах Тільцям більше пощастить у першій половині 2014 року. Саме в цей період можливі захоплюючі подорожі і прибуткові пропозиції по роботі. Цей час особливо сприятливий для політиків і бізнесменів, які народилися в першій половині знака зодіаку. А ось у другій половині 2014 року, на жаль, можуть виникнути серйозні проблеми в кар’єрному плані, особливо у тих Тельців, хто народився в другій половині даного знаку. У любовних справах Тільцям не буде везти в березні, серпні та листопаді.
БЛИЗНЮКИ
(21.05-20.06)
Близнецы
Близнюки аж до серпня будуть проявляти активну фізичну і ділову активність. У 2014 році значною мірою посилитися сексуальне бажання і покращитися сексуальне здоров’я. Це дуже сприятливий період для великих покупок, наприклад, будинку, квартири, автомобіля або для їх косметичного або глобального ремонту. Однак фінансові справи Близнюків підуть в гору тільки після липня. Саме тоді також і почнеться сприятливий період для подорожей та вилазок на природу. У любовному плані Близнюків квітень, вересень, грудень виявляться не найкращими місяцями. На жаль, друга половина грудня 2014 принесе напругу в кар’єрі. Також може виникнути напруга у відносинах з чиновниками або батьками.
РАК
(21.06-20.07)
Рак
Перша половина 2014 для Раків буде сприятливою для стратегічного планування будь-яких питань і у фінансовому плані. Це час особливо сприятливий для політиків і керівників. Раки в 2014 році зможуть дозволити собі дорогі покупки або подорожі. У романтичному плані для Раків несприятливі місяці – травень, жовтень і грудень. На жаль, 2014 рік може принести Ракам травми, тому рекомендується зберігати обережність, особливо при роботі з технікою і в транспорті.
ЛЕВ
(21.07-20.08)
Лев
Період матеріального благополуччя для Левів очікується з серпня. Однак, у тих представників цього знаку, хто народився в середині, в цей час можуть виникнути серйозні проблеми в діловій сфері. У серпні та вересні 2014 року Левам слід бути обережними в автомобілі, оскільки можливі аварії. У тих людей, хто народився в середині знаку, це ідеальний час для зміни місця проживання або роботи, генерування геніальних ідей. У любовному плані несприятливі періоди для Левів виявляться березень, червень, листопад.
ДІВА
(21.08-20.09)
Дева
Перша половина 2014 року для Дів буде сприятливою для вирішення фінансових питань. Особливо для тих людей, які народилися в першій половині знака зодіаку. Даний період дуже хороший для підвищення професійного рівня або купівлі нерухомості. В цей час також будуть безпечними і вдалими подорожі. Друга половина 2014 року сприятлива для ремонту техніки та купівлі автомобіля. Несприятливий період для романтики Дів – квітень, липень, листопад і грудень 2014 року. Цей період на жаль може принести певні фінансові втрати.
ТЕРЕЗИ
(21.09-20.10)
Весы
До середини літа 2014 року представникам знака зодіаку Терези краще відмовитися від подорожей на далекі відстані, не будувати довгострокових планів і ні в якому разі не брати у борг. У цей час можуть з’явиться непередбачені витрати. У Терезів посиляться активність, імпульсивність, агресивність і навіть потенція. Тому Терезам краще всього планувати важливі справи на другу половину 2014 року. У справах любовних не буде везти в січні, лютому, травні, серпні та грудні.
СКОРПІОН
(21.10-20.11)
Скорпион
Великі витрати або втрати очікують Скорпіонів в другій половині 2014 року. В цілому в 2014 році Скорпіонам краще не починати важливі справи і не вкладати велику суму грошей в бізнес – є величезний ризик, що їх реалізація надовго затягнеться. А ось у другій половині 2014 посилиться фізична і ділова активність Скорпіонів. Особливо сприятливий час для тих людей, хто пов’язаний зі спортом. Для бізнесменів, туристів і політиків сприятливою буде тільки перша половина 2014 року. Напруга в любовному житті очікується у Скорпіонів в березні, червні, серпні.
СТРІЛЕЦЬ
(21.11-20.12)
Стрелец
Вашому гаманцю пощастить лише у другій половині 2014 – до цього періоду витрати у представників даного знаку зодіаку будуть рости. Не дивлячись на все це посилиться ділова, сексуальна і фізична активність. 2014 рік сприятливий для купівлі великої техніки, нерухомості тощо. У квітні, липні, вересні, листопаді 2014 Стрільцям краще не знайомитися – ці місяці абсолютно несприятливі для романтики і любові.
КОЗЕРІГ
(21.12-20.01)
Козерог
Для Козерогів 2014 рік не зовсім сприятливий. Не вельми порадує перша половина 2014 року. У вирішенні фінансових і ділових питань не буде спостерігатися просвіту. На жаль в 2014 році можливі додаткові витрати або руйнування планів. Також ймовірні різкі зміни в житті, наприклад, переїзд в інше місто або країну. У першій половині 2014 обов’язково потрібно бути обережними у роботі з будь-якою технікою і за кермом. Не виключені травми. На любовному фронті Козерогів чекає провал у травні, липні, першій половині серпня і жовтні.
ВОДОЛІЙ
(21.01-20.02)
Водолей
Друга половина 2014 року буде для Водоліїв вельми витратною – гроші з вашого гаманця просто будуть вилітати. Всі намічені плани будуть зриватися, і можливі проблеми з грошовими вкладами. 2014 на жаль буде несприятливим і для здоров’я Водоліїв. Однак деяка компенсація даних проблем очікується від посилення фізичної та ділової активності в 2014 році, яка зросте в першій половині цього року. Неромантичними місяцями для Водоліїв можуть виявитися червень, серпень і листопад.
РИБИ
(21.02-20.03)
Рыбы
У фінансовому плані для Риб більш вдала перша половина 2014 року. Також період дуже хороший для покупки нерухомості або її ремонту. Також Риб чекає успіх і зростання в кар’єрі. У другій половині 2014 посилиться ділова, сексуальна і фізична активність Риб. Для рішення любовних питань Рибам краще не вибирати липень, вересень, листопад і грудень.
Залишити коментар

*

Вгору