Як відомо, у дати народження міститься повна інформація про те, яка доля чекатиме на людину, які у неї здібності, таланти, можливості, і, звичайно, яке фінансове становище буде у неї протягом життя. Нумерологи активно використовують цифри для детального вивчення особистості, використовуючи різні методики. При цьому є чимало шкіл нумерології, через які можна вивчати саме грошовий потенціал людини, а всередині цих шкіл існують різні методи обчислення кодів фінансового добробуту за датою народження. Найпростіший із них — метод західної нумерології, який ми зараз і розглянемо.

Грошовий код людини

Для нескладних розрахунків нам знадобиться лише дата народження. Візьмемо приклад: 23.02.1976. Переводимо дату в однозначний код, тобто застосовуємо метод кверсуми, коли перше значення двозначної дати складатиметься з другим значенням — 23=2+3=5.

Якщо дата лежить у діапазоні від 1 до 9, тобто вона однозначна, то дату так і залишаємо. Тобто дата 02 так і залишається 2.

Потім ми переводимо місяць народження так само, щоб вийшов однозначний результат: січень – 1, лютий – 2, і так далі. При цьому місяці з двозначними датами обчислюватимуться за аналогічним принципом: жовтень – 1+0=1, листопад – 1+1=2, грудень – 1+2=3. Після цього ми переводимо рік народження так само, підсумовуючи значення, до однозначного результату: 1976 — 1+9+7+6=23=2+3=5.

Далі підсумовуємо перші три отримані значення та зводимо їх методом кверсуми до однозначного результату. У наших розрахунках і прикладі це виглядає так: 23=5, 02=2, 1976=5. 5+2+5=12=1+2=3. Тепер записуємо в ряд усі 4 значення: 5 2 5 3 – це і є ваш грошовий код за датою народження.

Як використати грошовий код?

Так як ці цифри і цей цифровий ряд є вашим щасливим набором цифр, то ви можете використовувати його так, як вам подобається, повністю довіряючись магії цифр. Ви можете обирати комбінацію у вигляді пін-коду на карти, телефони, написи в гаманцях, номери договорів, телефонів. Щоб досягти процвітання та отримати потрібний ефект, ви повинні використовувати цей набір цифр у будь-якому вигляді (і у будь-якій послідовності) якнайчастіше.

Як використати грошовий код?

Крім того, ви можете використовувати цифри і в іншому ключі – наприклад, призначати важливі зустрічі, планувати серйозні розмови та побачення у дні та години, що відповідають цифрам у вашому грошовому коді.

Найбільш вдалі цифри та комбінації

При цьому існують певні цифри та їх комбінації, які найчастіше обіцяють багатство та процвітання. Це 3 – символ успішних фінансових операцій та угод, 6 – символ зниження фінансових ризиків та непередбачених витрат, а також 8 – символ нескінченності (у контексті фінансового благополуччя – символ багатства та процвітання). Так, присутність цих цифр у грошовому коді говорить про те, що ваше фінансове становище буде стабільним і перспективним, а їх комбінація обіцяє фінансовий успіх.

Залишити коментар

*

Вгору