Ice-T і його дружина Коко стали батькамиIce-T і його дружина Коко офіційно заявили про народження дочки.

Пара оголосила радісну новину у суботу(28 листопада). Рано вранці, на 37 тижні вагітності на світ з'явилася маленька Шанель Ніколь. Пізніше, буквально через кілька годин в Instagram з'явилися перші фото немовля. «Сюрприз!!! Подивіться, хто з'явився!!! Ласкаво просимо в наш світ Шанель Ніколь...Гарна здорова дівчинка - 2,5 кілограма і 47 сантиметрів. Ice і я так пишаємося! Я плакала, коли вона виходила з мене і так була схвильована, коли вперше її побачила»,- написала Коко.Шанель НікольУ день свого народження, Шанель Ніколь отримала свою власну сторінку в Instagram, де пара буде викладати фотографії немовля.

Коко зазначила, що дівчинка народилася дуже швидко і легко, а також поділилася фото, де їй вперше поклали дитину після народження. Ice-T відразу написав у Twitter після того, як донька з'явилася на світ, і подякував шанувальникам за підтримку і приємні побажання. «Спасибі за всю любов, що ви дали нам сьогодні», - написав він.

Всього за кілька годин фото Шанель Ніколь облетіли весь інтернет, а сама дівчинка завоювала десятки тисяч шанувальників.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору