З того моменту як тест на вагітність показав вам позитивний результат, ваше життя починає підпорядковуватися особливому ритму, який ще називають – календарем вагітності. Напевно, найбільша особливість календаря вагітності в тому, що саме в цей момент відбуваються найбільші метаморфози, які дозволяють новому життю з’явитися на світло.

Що таке календар вагітності

Тривалість календаря вагітності коливається між 40-42 тижнями. Сучасна акушерська практика календар вагітності починає від самої очевидної дати, яку точно можуть назвати більшість жінок – це коли почалися останні місячні.

Календар вагітності

Да-да, вагітність вважають саме з початку останніх місячних, саме через це і умовно додається до звичних 40 тижнів, ще 2 тижні. Багато хто може сказати, що це дуже нерозумно, адже кожна з нас знає, коли саме була зачата дитина, та й взагалі всі хто знайомий з календарним методом скаже, що яйцеклітина дозріває на 12-14 день, так що завагітніти можна тільки в цей час.

Я ж охоче погоджуся, як з медиками, так і з майбутніми мамами, які стежать за своїм здоров’ям і вміють користуватися календарним методом. Але давайте будемо чесними, щоб говорити про відомі терміні, коли ви завагітніли, можна тільки в тому випадку, якщо вам робили імплантацію зародка в клініці репродуктивної медицини.

Календар вагітності ведеться тижнями, які складаються в призначені дев’ять місяців. Так як розвиток плода має поміститися у відведений йому термін. Тому будьте впевнені, що ваш організм невсипно створює по клітинці нове життя, яке ви скоро відчуєте в повному обсязі. Ведення ж календаря вагітності дасть вам можливість розуміти, що саме відбувається з вашим організмом в даний момент, як ваше харчування і режим дня позначається на майбутньому потомству, та й крім того, він всіляко допоможе майбутньому татові розуміти вас і допомагати вам пристосується до нового для вас стану.

Для чого потрібен календар вагітності

Ведення календаря вагітності це необов’язкова процедура, так як це роблять за вас у вашій медичній карті, але щоб підвищити рівень вашої усвідомленості і щоб ви самі розуміли, що саме з вами відбувається, і чому ви так себе почуваєте.

Що таке календар вагітності

Ведення календаря під час вагітності може стати захоплюючою процедурою, яка проведе вас від стану «метеликів в животі» до “відбивання” нирок майбутній мамі, але давайте про все по порядку.

Нижче ми розповімо про кожен місяць в деталях:

Шляхом нескладних математичних підрахунків ви самі розумієте, що 9 на 4 це всього лише 36, а не 42 тижні про які говорилося вище. Хочу внести ясність, що календар вагітності це вельми заплутана річ, хоч його починають вести від дати початку останньої менструації, але вагітність по ньому вважають тільки з третього тижня.

Крім того, ще дається запас два тижні на самі пологи, так як тільки 3-4% жінок народжують у відповідності з розрахунковими даними календаря вагітності. Тому календар вагітності це всього лише примарний орієнтир, який дає можливість медикам хоч до чогось причепитися в цьому динамічному світі дітонародження.

Залишити коментар

*

Вгору