Перші ознаки вагітності (до затримки місячних) можуть з’явитися через 7-10 днів після зачаття, коли запліднена яйцеклітина приєднується до стінки матки, не раніше. Що може свідчити про вагітність на такому ранньому терміні.

Перші ознаки вагітності

Ранні ознаки вагітності до затримки не можуть бути стовідсотково точними, тому що організм кожної людини індивідуальний, і кожна жінка по-своєму реагує на виношування дитинки. Тим більше, додаються суб’єктивні чинники: якщо дуже хочеться стати мамою, то найменша зміна стану вже хочеться вважати доказом цього дива.

Ознаки вагітності на ранніх термінах:

1. Наявність ХГЛ в крові та сечі

Хоріонічний гонадотропін людини у не вагітних жінок дорівнює нулю, але через 7-10 днів після зачаття починає різко збільшуватися. Тобто ще за кілька днів до настання місячних можна дізнатися, чи станете Ви мамою. Для цього купіть в аптеці звичайний тест для визначення вагітності, а краще сходіть в поліклініку і здайте кров з вени – результат буде більш достовірним. Чим більший термін вагітності – тим більша концентрація цього гормону, і тим, відповідно, більше шансів його виявити.

2. Затримка місячних – одна з перших ознак вагітності

Дуже ймовірний показник вагітності, але не абсолютно достовірний. Менструація може вчасно не розпочатися через нервове перенапруження, запальні процеси, хвороби, гормональний дисбаланс та інші фактори.

Ознаки вагітності на ранніх термінах

3. Підвищення базальної температури

Якщо Ви щоранку вимірюєте температуру в прямій кишці, то побачите що настала вагітність: базальна температура буде триматися вище 37 градусів.

4. Збільшення молочних залоз і їх болючість, потемніння сосків

Якщо затримка місячних маленька, то болючість грудей може бути ознакою ПМС. Але якщо менструації все немає, а молочні залози продовжують бути чутливими, та до того ж збільшуються, то дуже ймовірно, що у Вас в животику розвивається життя. Крім того, зверніть увагу, потемніли чи соски, збільшилися в розмірах. А ще при м’якому натисканні з них може виділятися молозиво.

5. Токсикоз, тобто нудота і блювота вранці – ранні ознаки вагітності на перших тижнях

6. Підвищена, мало не стала, втома без особливих причин

7. Зміна нюху і відносини до звичних продуктів

Деякі запахи починають дратувати, з’являється бажання покуштувати раніше не особливо улюблене блюдо або спробувати незвичайні комбінації продуктів – це можуть бути ознаки вагітності на перших тижнях.

Ознаки вагітності

8. Перепади настрою, тривожність, плаксивість, примхливість – перші ознаки вагітності до затримки

Так, у вагітних часто змінюється настрій і іноді проявляється примхливість, але точно так само деякі дівчата поводяться перед настанням місячних.

9. Почастішання відвідування туалету

По-маленькому хочеться частіше, а по-великому – з точністю до навпаки, аж до запорів. Така ситуація може початися вже через 14 днів після зачаття і пов’язана з гормональною перебудовою організму вагітної жінки.

10. Коричнюваті виділення за тиждень до передбачуваного початку місячних

Рідко при приєднанні заплідненої яйцеклітини до стінки матки можуть відбутися зовсім незначні пошкодження останньої, що супроводжується ледве помітними кров’яними виділеннями на білизну.

Ознаки вагітності жінки

Хочу зауважити, що всі ознаки вагітності в перші дні після зачаття, тобто на першому тижні – удавані, надумані. У реальності, на такому ранньому терміні жінка нічого не може відчути, так як запліднена яйцеклітина ще дуже маленька і вона тільки рухається до матки. І тільки через тиждень-півтора, коли яйцеклітина прикріпиться до стінки матки, можуть з’являтися вищеперелічені показники вагітності. І чим більше перших ознак вагітності до затримки місячних Ви у себе помітили, тим більший шанс, що вона дійсно настала.

Коментарів

1
Залишити коментар

*

Вгору