В даний час багато сайтів в мережі пропонують жінкам скористатися послугами календаря зачаття. Що ж являє собою цей метод планування вагітності, і на яких принципах він заснований? Календар зачаття призначається для розрахунку днів овуляції, найбільш сприятливих днів для планування вагітності, а також безпечних днів циклу. *OK* Практично скрізь акцентується увага, що даний метод не зовсім підходить для запобігання вагітності, оскільки враховує середньостатистичні дані, а не індивідуальні. Крім того, навіть у однієї і тієї ж жінки терміни овуляції можуть іноді змінюватися через будь-які провокуючі чинники: стан здоров’я, стресові ситуації, прийом лікарських препаратів і т.д.

Календар зачаття

Календар зачаття краще використовувати саме в якості рекомендацій з планування вагітності. При цьому враховуються медичні дані та математичні розрахунки по визначенню термінів овуляції. Зазвичай цей період припадає на середину менструального циклу, десь за 12-16 днів до настання наступного. Цей час вважається найсприятливішим для зачаття дитини, оскільки слизова оболонка шийки матки стає дуже чутливою і у сперматозоїдів підвищується шанс запліднити яйцеклітину.

Існує ще один вид календаря зачаття, який враховує метод доктора Йонаса для прогнозування статі дитини, розрахунку сприятливих періодів для зачаття здорової дитини і уникнення небажаної вагітності. Дана методика базується на теорії залежності здатності жінки до зачаття від тієї фази Місяця, яка була у момент її народження. Доктор Йонас вважав, що найбільш сприятливим щомісячним періодом для зачаття є саме та фаза Місяця, яка збігається з її фазою під час народження жінки. Він враховував тисячолітній досвід людства і його знання про вплив Місяця на людський організм, застосовував астрологічні закони і здійснював розрахунки за допомогою обчислювальної техніки, підсумовуючи всі дані. Методика доктора Йонаса знайшла своє практичне застосування в клініці «Астра», якою він сам і керував. ;D

Календар зачаття дитиниВикористовуючи запропонований ним календар зачаття, фахівці клініки успішно прогнозували ті дні, коли в тієї чи іншої жінки найбільш висока ймовірність зачати здорову дитину. Календар зачаття доктора Йонаса з великою часткою ймовірності допомагав визначити і стать майбутньої дитини. Це відбувалося завдяки теорії існування у жінки окрім менструального ще одного індивідуального циклу, який визначає її схильність до зачаття. Індивідуальний підхід до складання календаря зачаття і був запорукою його точності і великого числа збігів. Даний вид календаря дозволяє визначити і дні безпечного сексу, коли ймовірність зачаття мінімальна, що особливо важливо для тих пар, які не планують поки мати дітей і не хочуть вдаватися до гормональної контрацепції.

Кожен вид календарів зачаття має право на існування. Але тільки варто обов’язково враховувати, що основою правильного і точного планування вагітності є все-таки індивідуальний підхід і точність використовуваних вихідних даних. Так, для першого календаря зачаття важливо ведення щомісячного щоденника менструального циклу, а для другого враховуються не лише день і рік народження жінки, але і час.

Сучасна медицина вважає такі методики планування вагітності неточними і вважає за краще грунтуватися в даному питанні на вимірюванні базальної температури. Даний метод дозволяє прогнозувати як період овуляції, так і настання безпечних днів для сексу. *THUMBS UP* Для тих же, хто не хоче займатися щоденними вимірами базальної температури, існують сучасні тести на овуляцію, які продаються в аптеці. Такі тести бувають як одноразового, так і багаторазового використання. Останні відрізняються більш високою ціною, випускаються у вигляді приладу і проводять тестування на основі слини. При цьому, строго дотримуючись інструкцій, можна з імовірністю в 98% не тільки визначити період овуляції, а й чітко спрогнозувати стать майбутньої дитини.

Залишити коментар

*

Вгору