День Святого Валентина у нас святкують не так давно. Багато хто досі його не визнають, особливо старше покоління, зате молодь це свято сприйняла на *ура*, тому Валентинів день відзначається з великим задоволенням. Кожен його проводить на свій розсуд. Ми пропонуємо кілька ідей, як відсвяткувати день Святого Валентина.

Ідеї, як відсвяткувати день Святого Валентина

Існує думка, що для того, щоб почуття ожили або воскресли, слід відтворити один з найпрекрасніших днів у житті закоханих. Це може бути день знайомства, день першого поцілунку або першої близькості, день освідчення тощо. Це варто спробувати! Такий варіант найбільше підходить романтичним натурам, які пам’ятають кожну мить, слово чи дотик.

Якщо цей сценарій для свята вам не підходить, можна просто приготувати кошик для пікніка, не забувши прихопити разом з провіантом і шампанське, та вирушити на природу. Ну і що, що на вулиці лютий? Це ж так прекрасно і романтично! Можна вирушити в найблищий парк чи ліс, розстелити пару пледів або обвернутись у них, і отримувати задоволення від того, що ви разом. Звичайно, затримуватися на морозі дуже довго не варто. Провівши годину або трохи більше на свіжому повітрі, покваптеся зігріти один одного в більш теплому місці.

У день Святого Валентина можна розслабитися зі своїм обранцем (обраницею), замовивши масаж, якого зараз існує маса видів. Звичайно, можна відвідати і спа-салон, спробувавши стоун-масаж або шоколадне обгортання. Також можна відвідати зі своєю другою половинкою лазню або, що ще краще, сауну, де надаються послуги масажиста. Таке проведення часу піде на користь вашому здоров’ю і запам’ятається надовго.

Якщо ваші стосунки зовсім недавно перейшли у фазу близкості, ви можете й чотирнадцяти лютого провести також в ліжку. Тільки не забудьте запастися шоколадом, фруктами, вином або шампанським. А також покладіть подарунки під подушку. Адже подарунок, навіть якщо він зовсім незначний, в цей день має велике значення. Він говорить про те, що ви уважні до свого партнера.

Це тільки мала частина ідей, як відсвяткувати день Святого Валентина. Насправді їх просто незліченна кількість. І, яким би не був ваш сценарій свята, головне цього дня – відкрити своє серце коханій людині, бути до нього уважним і ніжним, подарувати один одному любов!

Залишити коментар

*

Вгору