Опубліковано

Жіноча форма від чоловічого імені Альбін, в перекладі від латинського “альба” – білий (біла).

Багато що в характері Альбін залежить від батька, тому що в більшості своїй Альбіни схожі на батька. Основними відмітними рисами характеру всіх Альбін є зарозумілість, принциповість і впертість.

Принциповість призводить дівчаток з таким ім’ям до численних конфліктів в дитинстві і дорослому житті. *SCRATCH* У школі найбільш дружна з хлопчиками (це й зрозуміло, адже Альбіна – виключно “татова донька”). Звичку спілкуватися і дружити з протилежною статтю Альбіни легко переносять у доросле життя: з чоловіками у них завжди повне взаєморозуміння.

Професію Альбіни вибирають тільки ту, яка їм цікава, – вони ніколи не погодять свій вибір з модними течіями, престижністю та можливістю великих заробітків.

Альбіна

Погано уживаються зі свекрухами – горезвісні зарозумілість і впертість не дозволяють їм знаходити в спілкуванні з мамою чоловіка “золотої середини” або навіть нейтралітету. Якщо жінка, що носить це ім’я, не спробує змінитися і “наступити на горло власній пісні”, через розбіжності зі свекрухою в родині будуть виникати всілякі конфлікти.

З чоловіками ж Альбіні живеться дуже просто і легко: вони розуміють їх і приймають такими, як є, переймають їх смаки і звички, додають інтереси свого чоловіка в список своїх інтересів та звичок. Натомість же чоловік повинен надати їй увагу та постійну турботу. ;D

Альбіни – акуратні у всьому, що стосується домашнього господарства. Вони люблять і вміють готувати, ретельно стежать за порядком не тільки за чистотою підлоги, але і за порядком на далеких полицях шафи.

Альбіни не пам’ятають образ. А от до жіночої половини друзів чоловіка ставляться неоднозначно: їх тішить те, що чоловік має успіх у дам, але всіх представниць прекрасної статі з його оточення методично критикують.

Не переносять і не прощають пияцтва. Дітей виховують у дусі “встигнути все”: віддають у всілякі гуртки та секції, завантажуючи чад непосильними додатковими загальноосвітніми заняттями.

Знамениті Альбіни

  • Альбіна Джанабаєва – солістка українського гурту “ВІА ГРА”
  • Альбіна Матвєєва – актриса, заслужена артистка Російської Федерації
  • Альбіна Дерюгіна – президент федерації гімнастики Україна

Іменини Альбіни, День Ангела – 10 червня

Підходять для шлюбу з Альбіною: Не підходять для шлюбу з Альбіною:
Артем Олександр
В’ячеслав Борис
Михайло Володимир
Родіон Денис
Ростислав Захар
Яків Семен
Ернест
Андронік
Повернутись на «Жіночі імена на літеру А»
Вгору