Опубліковано

Ім’я має давньогрецькі коріння і означає “позбавлена поганого”, “натираються пахощами”.

Алевтина-дитина – дуже мила. Великим недоліком є ​​її нервозність. Виключно “татова донька” – копія свого батька і характером, і зовнішністю. O:-) У Алевтини багато талантів: у неї дуже гарний музичний слух, дівчинка пристойно малює.

Вирісши, Алевтина дуже змінюється. Вона стає категоричною при винесенні своєї думки з приводу чужих вчинків і думок, і просто-таки фізично не переносить людей, які намагаються їй заперечити. Друзів як таких у неї немає: пристойне число знайомих і приятелів, з якими вона охоче і багато спілкується, вважаючи за краще не довіряти свої таємниці.

Догодити Алветині практично неможливо, – вона завжди і всім незадоволена або ретельно приховує за легкою гримасою зневаги щире почуття радості і захоплення.

Алевтина

Так як Алевтина себе вкрай цінує (навіть більше, ніж вона того заслуговує), вибір супутника життя розтягується на довгі роки.

Жінки з цим ім’ям дуже владні і зарозумілі натури, тому з них виходять керівники-тирани з великими амбіціями. Тому в колективі, з підлеглими Алевтини, трапляються постійні розбіжності і галасливі конфлікти.

Алевтини – домувальниці. З них виходять дуже економні хранительки домашнього вогнища і непогані матері, але ось дружини – дуже конфліктні і нетерпимі. *SCRATCH* Людина, що задумала зв’язати з нею свою долю, повинна бути або сильніше її, або мати м’який характер і поступатися в усьому.

Алевтина дуже акуратна в питаннях свого зовнішнього вигляду і гардероба: серед її нарядів ніколи не побачиш застарілих суконь, а нігтики нафарбовані рівним шаром лаку.

Іменини Аврори, День Ангела – 13, 21, 30 травня, 2 червня, 4, 29 липня

Знамениті Алевтини

  • Алевтина Леонтєва – співачка
  • Алевтина Добриніна – акторка
  • Алевтина Беляєва – модель
Підходять для шлюбу з Алевтиною: Не підходять для шлюбу з Алевтиною:
Анатолій Олександр
Андрій Валентин
Віктор Валерій
Іван Георгій
Петро Євген
Семен Микола
Юрій Азарій
Тихон Барух
Повернутись на «Жіночі імена на літеру А»
Вгору