Опубліковано

У дитинстві Аліка загальна улюблениця. Бабусі і дідусі в ній душі не чають. Для батьків вона найбільша радість в сім'ї. Аліці належить відчути на собі захоплення і розчулення всіх найближчих родичів. Але атмосфера загального поклоніння не зіпсує Аліку, вона буде завжди готова відгукнутися на прохання про допомогу і зробить все від неї залежне. *OK* Любов і добро, дані Аліці в дитинстві, будуть повернуті Алікою людям протягом всього життя.

Аліці слід вести здоровий спосіб життя, приділяючи велику увагу спорту і відпочинку. Слабкі органи - горло, легені та нирки. Характерна особливість Аліки - прагнення піти у себе і розмірковувати про долю людства.

Аліка

Аліка товариська, здатна згладити й погасити конфлікт у колективі. Вона обов'язково і завжди намагається виконати обіцяне. Аліка вірна в шлюбі, і сім'я - головне в її житті. Сварки в сім'ї - рідкість. Аліка любить проводити час з маленькими дітьми.

Заради сім'ї Аліка пожертвує кар'єрою і роботою, яка буде забирати в неї час на шкоду відносинам з близькими. ;D Аліка віддає перевагу стабільності ніж можливому успіху в майбутньому.

Знамениті Аліки

  • Аліка Смєхова - актриса, співачка, телеведуча
Підходять для шлюбу з Алікою:Не підходять для шлюбу з Алікою:
ОлександрАндрій
ВіталійВолодимир
ДенисЄгор
ІлляМарк
КостянтинРуслан
Повернутись на «Жіночі імена на літеру А»
Вгору