Опубліковано

Ім’я має латинське коріння і означає «чужа», «інша».

Як зовні, так і за характером дівчинка дуже схожа на свого батька.

У дитинстві Аліна багато хворіє, але дуже швидко одужує. Аліна-дитина на все має свою власну думку, переконати її в чомусь дуже складно. Уперта. Досягає все намічене наполегливо, крок за кроком долаючи виникаючі перешкоди.

Любить малювати. Вчиться Аліна добре, тому що все схоплює на льоту, миттєво вникає в суть питання, тому «Зубрилкою» вона, швидше за все, не буде. ;D

Дівчата з цим ім’ям дуже запальні. Буквально через дрібницю вони можуть посваритися з усіма, хто з ними не згоден – неважливо, однокласниці це чи власна мати. Характер Аліни – бійцівський, тому серед друзів Алін практично одні хлопчиська.

З віком, звичайно, Аліна стає м’якше.

Аліна

Аліна-жінка також уперта, як і Аліна-дитина. Це дуже заважає її відносинам з протилежною статтю. Найчастіше невміння Аліни піти на поступки приводить до розриву відносин.

Саме з-за свого складного характеру Аліни виходять заміж досить пізно, коли більшість її ровесниць вже водять дітей до школи.

І якщо з особливостями характеру і звичками власного чоловіка Аліна ще може змиритися, то зі свекрухою відносини вкрай напружені. *SCRATCH* Особливо в тому випадку, якщо свекруха занадто наполегливо намагається давати їй поради – Аліна вважає, що у неї є своя голова на плечах, а тому поради слухати вкрай не любить.

Якщо у Аліни народиться дівчинка, то характер вона успадкує від матері, хоча зовні буде більше нагадувати батька.

Аліни – великі модниці. Вони здатні із нічого зробити собі вбрання, якому позаздрять всі оточуючі. Аліна знає собі ціну, тому не проти похвалитися.

Професію, яка підходить для Аліни, назвати важко. Лідерські якості дозволяють їй займати керівні пости.

Однак, не факт, що Аліна стане президентом процвітаючої компанії. Все залежить від її особистого вибору. Тому серед Алін зустрічаються художники, продавці, журналісти, архітектори, музиканти, інженери, лікарі. Є й Аліни-педагоги, хоча з їх нелегким характером це – не найкраща професія.

Іменини Аліни, День Ангела – 14 липня.

Знамениті Аліни

  • Аліна Кабаєва – гімнастка
  • Аліна Кравцова – телеведуча
  • Аліна Покровська – акторка
  • Аліна Гросу – співачка
Підходять для шлюбу з Аліною: Не підходять для шлюбу з Аліною:
Олександр Олексій
Борис Анатолій
Віктор Владлен
Володимир Дмитро
Євген Ігор
Михайло Микола
Петро Ренат (Рінат)
Яків Харитон
Емілій Герман
Повернутись на «Жіночі імена на літеру А»
Вгору