Опубліковано

Аліса – ім’я англійського походження і означає “з благородного стану”.

Маленька Аліса ніколи не сидить на місці, – настільки сильна у неї тяга до пізнання навколишнього світу. У друзі частіше вибирає хлопчиків. Хворіє Аліса рідко.

Добрий товариш, завжди захищає тих, хто слабший. Любить займатися домашнім господарством: допомагає мамі готувати, прати і прибирати. З навчанням у Аліси немає проблем – дівчинка все схоплює буквально на льоту, тому знання дістаються їй буквально граючи.

Аліса – дуже привітна жінка O:-) , з нею легко спілкуватися і можна запросто знайти спільну мову, якщо не звертати уваги на деяку грубуватість.

Вона не здатна на закулісні війни і завжди висловлює свої претензії в обличчя співрозмовнику. Можливо, їй не вистачає дипломатичності – якості, що дозволяє згладжувати всі гострі кути у складних відносинах.

Одна з основних якостей Аліс – принциповість. Вона не лукавить, бо вважає це неприйнятним. Не бреше сама і не прощає брехні іншим. Для досягнення мети не вибирає обхідних шляхів, і що найдивніше – завжди цих цілей домагається. Зазвичай Аліси домагаються успіху у всьому, не докладаючи до цього особливих зусиль.

Аліса

Колеги Алісу люблять за простоту і цілісність характеру, а ось з начальством справа дещо складніше. Начальство поважає її відповідальність і надійність, але принциповість у багатьох виробничих питаннях нерідко призводить до конфліктів.

Хоча просування по кар’єрних сходах проходить досить успішно, сама Аліса до професійних висот не прагне.

Сваритися не любить і не вміє, з легкістю прощає практично все. Ворогів у Аліси немає. На все має свою точку зору, і щоб довести Алісі, що вона неправа, доводиться докласти чимало зусиль.

Аліса тонко відчуває свій власний стиль – вона зазвичай одягається, не дотримуючись новомодним тенденціям, але при цьому дивно красиво. *OK* Гостинна і господарська, любить шити, в’язати. Дуже акуратна, тому в будинку Аліси завжди панує затишний (але не педантичний) порядок.

Заміж Аліса виходить по любові і в шлюбі дуже щаслива. Дуже вірна своєму чоловікові, в сексі – досить консервативна, але аж ніяк не холодна.

На Алісу завжди можна розраховувати, тому для свого супутника вона стає не лише дружиною і коханкою, а й відмінним другом. Дуже чуйно вловлює всі зміни в настрої своєї коханої людини.

Іменини Аліси, День Ангела: 20 березня

Знамениті Аліси

  • Аліса Мілано – американська актриса кінематографу і театру, співачка
  • Аліса Гребенщікова – російська актриса театру і кіно
  • Аліса Фрейндліх – актриса радянського кіно і народна артистка Радянського Союзу.
Підходять для шлюбу з Алісою: Не підходять для шлюбу з Алісою:
Аристарх Андрій
Артем Віктор
Веніамін Дмитро
Ігор Матвій
Костянтин Семен
Тимур Герасим
Повернутись на «Жіночі імена на літеру А»
Вгору