Опубліковано

Ім’я має приблизно німецьке походження. Точне значення не встановлено.

Алла – чарівна дівчинка, загальна улюблениця. У дитинстві намагається звернути на себе увагу новим платтям, іграшкою. Знаходиться в стороні від витівок. Може доставити багато неприємних хвилин, вимагаючи обов’язкового виконання свого капризу.

У школі вчиться добре *OK* , посидюча і терпляча, але відмінницею ніколи не буває, так як багато часу витрачає на свою персону. Подружки ставляться до Алли прохолодно через її зарозумілість, а хлопчики її не зауважують, тому що відчувають, що вони для Алли нічого не значать.

Алла

У молоді й зрілі роки Алла дуже енергійна, не втрачає дарма часу. Вона будує тільки реальні плани й домагається їхнього здійснення. Дуже добре готує. Може обрати професію кулінара або кухаря. Може одержати й іншу спеціальність: продавця, косметолога, музиканта. В Алли є хватка й наполегливість, вона впевнена в собі і своїх силах. Є схильність командувати й давати цінні вказівки.

Зі здоров’ям особливих проблем не виникає, але іноді турбує шлунок, а з віком – підвищений тиск. *SCRATCH*

Алла залучає своїх шанувальників у першу чергу несхожістю на інших дівчат. Вона високої про себе думки, навіть якщо не має достатньої красу. Серйозні проблеми Алла створює собі своєю зарозумілістю, здатністю дратуватися по дрібницях.

Перший шлюб часто буває невдалим. Алла могла б стати ідеальним партнером у шлюбі, якби вона мала більше почуття гумору й була менш розважливою.

Іменини Алли, День Ангела – 8 квітня

Знамениті Алли

  • Алла Пугачова – радянська і російська естрадна співачка, примадонна російської естради
  • Алла Довлатова – російська радіо-і телеведуча, актриса
  • Алла Семенова – модель
  • Алла Балтер – провідна актриса театру ім. В. Маяковського
  • Алла Кудлай – співачка, Народна артистка України
Підходять для шлюбу з Аллою: Не підходять для шлюбу з Аллою:
Олександр Олексій
Арсеній Анатолій
Віктор Дмитро
Володимир Ігор
Євген Микола
Михайло
Петро
Яків
Вікентій
Агафон
Повернутись на «Жіночі імена на літеру А»
Вгору