Опубліковано

Ім’я є похідним від Єлена, має грецьке коріння і означає «сонячна».

Маленька Альона – радість для батьків. Вона тиха і скромна, викликає загальне розчулення. Дівчинка у відповідності зі своїм ім’ям по-справжньому сонячна, загальна улюблениця в дитячому садку і школі. *OK*

Альона кілька замкнута і стримана. Вона ранима і тому боїться показати людям свої слабкі сторони. Тим не менш, у Альони багато друзів і подруг, які знаходять у ній не тільки прекрасного товариша і співрозмовника, – Альона розвинена всебічно, тому багато хто знаходить в ній споріднену душу.

Однак це прагнення знати все і інтерес до всього на світі може зіграти з володаркою цього імені досить злий жарт: Альона не завжди вміє вибрати пріоритети, найчастіше розпорошуючись на дрібниці і непотрібні інтереси, від чого втрачається цілісність її натури.

Альона

Іноді Альона поводиться нарочито зухвало – це просто спроба жінки не тільки звернути увагу на її потреби та інтереси, але і бажання відсіяти з кола своїх знайомих потенційно «не її» людей. І це у Альони чудово виходить – погані люди недовго можуть утримати її увагу на собі.

Альона схильна до самопізнання – на це вона може витратити не тільки години та місяці, але навіть і ціле життя.

Альона безкорисливо, любить робити подарунки, які вибирає з великим задоволенням, чуйно вгадуючи потреби обдаровуваного.

З ранньої юності Альонка починає привертати до себе увагу чоловіків. У ній буквально з’єднане все, про що тільки може мріяти майбутній обранець: величезна сексуальність і чуттєвість, ніжність і дбайливість, лагідність матері і непередбачуваність і грація тигриці.

Альони стають хорошими господинями, дружинами, краще яких навряд чи можна знайти, обожнює своїх дітей. 😉

Іменини Альони, День Ангела – 21 травня

Знамениті Альони

  • Альона Водонаєва – тележурналістка
  • Альона Вінницька – співачка
  • Альона Шоптенко – хореограф
  • Альона Свірідова – свівачка, актриса, телеведуча
  • Альона Апіна – співачка
  • Альона Яковлєва – народна артистка Росії
Підходять для шлюбу з Альоною: Не підходять для шлюбу з Альоною:
Броніслав Олексій
Максим Богдан
Микола Володимир
Сергій Зіновій
Филимон Станіслав
Ярослав
Рустік
Повернутись на «Жіночі імена на літеру А»
Вгору